RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2005-06-07
RSK-nr enhet: ST
Plastlock till samtliga av FANN:s paket. Placeras direkt på förhöjningsstosen. Är inkluderad i paketen.
Plastlock till samtliga av FANN:s paket. Placeras direkt på förhöjningsstosen. Är inkluderad i paketen.
| RSK-nummer | 5618284 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 0901 |
| GTIN | - |
| Produkt | Lock |
| Produktnamn | PE700 |
| Dimension | - |
| Storlek | Ø=700mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | med låsbart lock, barnsäkert |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | Grön |
| Ytbehandling | - |
| Material | Polyeten |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | http://www.fann.se/index.php/index.php?option=com_content&view=article&id=88&itemid=7 |
| RSK flik | 13 Kärl/Cisterner/Reningsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 0901 |
|---|
| GTIN | - |
|---|
| Tillverkarens produktsida | http://www.fann.se/index.php/index.php?option=com_content&view=article&id=88&itemid=7 |
|---|
| Material | Övrigt |
|---|---|
| Med lock | Ja |
| Material lock | Övrigt |
| Med galler | Nej |
| Kan spärras/låsas | Ja |
| Längd | 600 mm |
| Bredd | 600 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Oförpackad | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 700 | ||
| Bredd (mm) | 700 | ||
| Höjd (mm) | 50 | ||
| Vikt (kg) | 4 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Drift & Skötsel | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/DOS/dos_589_5618284.pdf |
|---|---|
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/prod_589_5618284.pdf |
| Certifikat | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/TYPG/typg_589_5618284.pdf |
| RSK-nummer | 5618284 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 0901 |
| GTIN | - |
| Produkt | Lock |
| Produktnamn | PE700 |
| Dimension | - |
| Storlek | Ø=700mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | med låsbart lock, barnsäkert |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | Grön |
| Ytbehandling | - |
| Material | Polyeten |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | http://www.fann.se/index.php/index.php?option=com_content&view=article&id=88&itemid=7 |
| RSK flik | 13 Kärl/Cisterner/Reningsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 0901 |
|---|
| GTIN | - |
|---|
| Tillverkarens produktsida | http://www.fann.se/index.php/index.php?option=com_content&view=article&id=88&itemid=7 |
|---|
| Material | Övrigt |
|---|---|
| Med lock | Ja |
| Material lock | Övrigt |
| Med galler | Nej |
| Kan spärras/låsas | Ja |
| Längd | 600 mm |
| Bredd | 600 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Oförpackad | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 700 | ||
| Bredd (mm) | 700 | ||
| Höjd (mm) | 50 | ||
| Vikt (kg) | 4 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Drift & Skötsel | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/DOS/dos_589_5618284.pdf |
|---|---|
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/prod_589_5618284.pdf |
| Certifikat | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/TYPG/typg_589_5618284.pdf |