Inlagd: 2018-06-05
RSK-nr enhet: M2
Träspiken är 30 cm lång med en 5 cm förmonterad tvärslå. Spiken är tillverkad av lövträ som är finsågade och fri från kvistar. För att stödja snabb installation av spiken är dess ände spetsig. Tack vare det låga tvärsnittet på 10 x 20 mm är spiken lätt att fästa i marken. Spikarna används tillsammans med kokosnät och kokosmattor i dammar, sluttningar samt bäckar. Beroende på sluttningens lutning behövs 2-6 st/m2.
Träspiken är 30 cm lång med en 5 cm förmonterad tvärslå. Spiken är tillverkad av lövträ som är finsågade och fri från kvistar. För att stödja snabb installation av spiken är dess ände spetsig. Tack vare det låga tvärsnittet på 10 x 20 mm är spiken lätt att fästa i marken. Spikarna används tillsammans med kokosnät och kokosmattor i dammar, sluttningar samt bäckar. Beroende på sluttningens lutning behövs 2-6 st/m2.
| RSK-nummer | 2303173 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 679 |
| GTIN | 7350122642064 |
| Produkt | Träspik |
| Produktnamn | Träspik 30cm |
| Dimension | 300mm |
| Storlek | 250 st/kartong |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | för ogräsduk |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | trä |
| Ytbehandling | - |
| Material | trä |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 06 Plaströr - Övriga |
| Tillverkarens artikelnummer | 679 |
|---|
| GTIN | 7350122642064 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material | Övrigt |
|---|---|
| Glasfiberförstärkt | Nej |
| Modell/Utförande | Övrigt |
| Stickad | Nej |
| Vävd | Nej |
| Längd | 0,3 m |
| På rulle | Nej |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 250,000 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 800 | ||
| Bredd (mm) | 400 | ||
| Höjd (mm) | 350 | ||
| Vikt (kg) | 2,5 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_626_2303173.pdf |
|---|---|
| RSK-nummer | 2303173 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 679 |
| GTIN | 7350122642064 |
| Produkt | Träspik |
| Produktnamn | Träspik 30cm |
| Dimension | 300mm |
| Storlek | 250 st/kartong |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | för ogräsduk |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | trä |
| Ytbehandling | - |
| Material | trä |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 06 Plaströr - Övriga |
| Tillverkarens artikelnummer | 679 |
|---|
| GTIN | 7350122642064 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material | Övrigt |
|---|---|
| Glasfiberförstärkt | Nej |
| Modell/Utförande | Övrigt |
| Stickad | Nej |
| Vävd | Nej |
| Längd | 0,3 m |
| På rulle | Nej |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 250,000 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 800 | ||
| Bredd (mm) | 400 | ||
| Höjd (mm) | 350 | ||
| Vikt (kg) | 2,5 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_626_2303173.pdf |
|---|---|