RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2022-09-21
RSK-nr enhet: ST
CPX 4-kammarbrunn i svart PE-plast med inbyggd pumpbrunn & pump Våtvolym 4,2 m³. Nedgrävningsdjup till 3,0 meter. Tillverkad i återvinningsbar polyeten
CPX 4-kammarbrunn i svart PE-plast med inbyggd pumpbrunn & pump Våtvolym 4,2 m³. Nedgrävningsdjup till 3,0 meter. Tillverkad i återvinningsbar polyeten
| RSK-nummer | 5622000 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 230421 |
| GTIN | - |
| Produkt | Slamavskiljare |
| Produktnamn | CPX Slamavskiljare 4200l 4-k |
| Dimension | 4200 liter |
| Storlek | 2350x2600x1200mm (BxLxH) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | 4-kammarbrunn |
| Utförande | våtvolym 4,2m³, med pumpbrunn |
|---|---|
| Färg | svart |
| Ytbehandling | - |
| Material | PE |
| Standard | - |
| Övrig info | Extremt bra avskiljningsvärde! |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 13 Kärl/Cisterner/Reningsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 230421 |
|---|
| GTIN | - |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material brunn | Plast |
|---|---|
| Materialkvalitet brunn | PE (polyeten) |
| Invändig beklädnad | PE (polyeten) |
| Utvändig beklädnad | PE (polyeten) |
| Med slamavskiljare | Ja |
| Volymklass | 4,2 m³ |
| Våtvolym | 4200 l |
| Antal dagöppningar | 1 |
| Storlek dagöppning | 600 mm |
| Anslutningshöjd inlopp | 963 mm |
| Längd | 2600 mm |
| Bredd | 2350 mm |
| Höjd | 1200 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Pall | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | Pall 800x1200 mm (ISO 1-pall) | ||
| Djup (mm) | 1200 | ||
| Bredd (mm) | 2350 | ||
| Höjd (mm) | 2750 | ||
| Vikt (kg) | 330 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 5622000 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 230421 |
| GTIN | - |
| Produkt | Slamavskiljare |
| Produktnamn | CPX Slamavskiljare 4200l 4-k |
| Dimension | 4200 liter |
| Storlek | 2350x2600x1200mm (BxLxH) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | 4-kammarbrunn |
| Utförande | våtvolym 4,2m³, med pumpbrunn |
|---|---|
| Färg | svart |
| Ytbehandling | - |
| Material | PE |
| Standard | - |
| Övrig info | Extremt bra avskiljningsvärde! |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 13 Kärl/Cisterner/Reningsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 230421 |
|---|
| GTIN | - |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material brunn | Plast |
|---|---|
| Materialkvalitet brunn | PE (polyeten) |
| Invändig beklädnad | PE (polyeten) |
| Utvändig beklädnad | PE (polyeten) |
| Med slamavskiljare | Ja |
| Volymklass | 4,2 m³ |
| Våtvolym | 4200 l |
| Antal dagöppningar | 1 |
| Storlek dagöppning | 600 mm |
| Anslutningshöjd inlopp | 963 mm |
| Längd | 2600 mm |
| Bredd | 2350 mm |
| Höjd | 1200 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Pall | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | Pall 800x1200 mm (ISO 1-pall) | ||
| Djup (mm) | 1200 | ||
| Bredd (mm) | 2350 | ||
| Höjd (mm) | 2750 | ||
| Vikt (kg) | 330 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |