Avaktiverad 2025-04-02
RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2008-10-23
RSK-nr enhet: ST
IN-DRÄN Plus matta. Används tillsammans med IN-DRÄN Plus moduler i infiltrationsanläggningar. Mått: Höjd: 2 cm Bredd: 1,25 m Längd: 2,5
IN-DRÄN Plus matta. Används tillsammans med IN-DRÄN Plus moduler i infiltrationsanläggningar. Mått: Höjd: 2 cm Bredd: 1,25 m Längd: 2,5
| RSK-nummer | 5618173 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 1042 |
| GTIN | - |
| Produkt | Matta |
| Produktnamn | IN-DRÄN |
| Dimension | - |
| Storlek | 2,5m |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | - |
| Utförande | med förtillverkat spridarlager |
|---|---|
| Färg | Grå |
| Ytbehandling | - |
| Material | Fiberduk/PE |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | http://www.fann.se/sv/produkter/112 |
| RSK flik | 06 Plaströr - Övriga |
| Tillverkarens artikelnummer | 1042 |
|---|
| GTIN | - |
|---|
| Tillverkarens produktsida | http://www.fann.se/sv/produkter/112 |
|---|
| Typ av tillbehör/reservdel | Infiltrationsbasplatta |
|---|---|
| Längd | 1300 mm |
| Bredd | 300 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Trumma/rulle | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 1250 | ||
| Bredd (mm) | 250 | ||
| Höjd (mm) | 200 | ||
| Vikt (kg) | 2 | ||
| Monteringsanvisning | |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Monteringsanvisning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/MONT/mont_589_5618173.pdf |
|---|---|
| Drift & Skötsel | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/DOS/dos_589_5618173.pdf |
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/prod_589_5618173.pdf |
| RSK-nummer | 5618173 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 1042 |
| GTIN | - |
| Produkt | Matta |
| Produktnamn | IN-DRÄN |
| Dimension | - |
| Storlek | 2,5m |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | - |
| Utförande | med förtillverkat spridarlager |
|---|---|
| Färg | Grå |
| Ytbehandling | - |
| Material | Fiberduk/PE |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | http://www.fann.se/sv/produkter/112 |
| RSK flik | 06 Plaströr - Övriga |
| Tillverkarens artikelnummer | 1042 |
|---|
| GTIN | - |
|---|
| Tillverkarens produktsida | http://www.fann.se/sv/produkter/112 |
|---|
| Typ av tillbehör/reservdel | Infiltrationsbasplatta |
|---|---|
| Längd | 1300 mm |
| Bredd | 300 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Trumma/rulle | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 1250 | ||
| Bredd (mm) | 250 | ||
| Höjd (mm) | 200 | ||
| Vikt (kg) | 2 | ||
| Monteringsanvisning | |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Monteringsanvisning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/MONT/mont_589_5618173.pdf |
|---|---|
| Drift & Skötsel | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/DOS/dos_589_5618173.pdf |
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/prod_589_5618173.pdf |