RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2023-09-22
RSK-nr enhet: ST
Passar för golvbrunnar M198, M199, M200, M201, M204, M211, M212, M221, M2212 3 st./påse
Passar för golvbrunnar M198, M199, M200, M201, M204, M211, M212, M221, M2212 3 st./påse
| RSK-nummer | 7135111 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 19411 |
| GTIN | 6438541000687 |
| Produkt | Förlängningsset |
| Produktnamn | Merika 19411 |
| Dimension | - |
| Storlek | 100mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | förlängning max 100mm |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | grå |
| Ytbehandling | - |
| Material | PP |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | https://meriser.fi/sv/tuote/merika-forlangningsset-100-mm-for-merika-194/ |
| RSK flik | 11 Betäckningar/Brunnar |
| Tillverkarens artikelnummer | 19411 |
|---|
| GTIN | 6438541000687 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | https://meriser.fi/sv/tuote/merika-forlangningsset-100-mm-for-merika-194/ |
|---|
| Material | PP (polypropen) |
|---|---|
| Ytskydd | Obehandlad |
| Med platta | Nej |
| Antal ben | 3 |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Påse | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 240 | ||
| Bredd (mm) | 135 | ||
| Höjd (mm) | 30 | ||
| Vikt (kg) | 0,068 | ||
Mellan |
|||
| Antal i FP | 25 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | 305 | ||
| Bredd (mm) | 250 | ||
| Höjd (mm) | 130 | ||
| Vikt (kg) | 1,866 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | |
| Roterande bild | - |
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_962_7135111.pdf |
|---|---|
| Reservdelslista | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/SPARE/SPARE_962_7135111.PDF |
| RSK-nummer | 7135111 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 19411 |
| GTIN | 6438541000687 |
| Produkt | Förlängningsset |
| Produktnamn | Merika 19411 |
| Dimension | - |
| Storlek | 100mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | förlängning max 100mm |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | grå |
| Ytbehandling | - |
| Material | PP |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | https://meriser.fi/sv/tuote/merika-forlangningsset-100-mm-for-merika-194/ |
| RSK flik | 11 Betäckningar/Brunnar |
| Tillverkarens artikelnummer | 19411 |
|---|
| GTIN | 6438541000687 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | https://meriser.fi/sv/tuote/merika-forlangningsset-100-mm-for-merika-194/ |
|---|
| Material | PP (polypropen) |
|---|---|
| Ytskydd | Obehandlad |
| Med platta | Nej |
| Antal ben | 3 |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Påse | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 240 | ||
| Bredd (mm) | 135 | ||
| Höjd (mm) | 30 | ||
| Vikt (kg) | 0,068 | ||
Mellan |
|||
| Antal i FP | 25 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | 305 | ||
| Bredd (mm) | 250 | ||
| Höjd (mm) | 130 | ||
| Vikt (kg) | 1,866 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | |
| Roterande bild | - |
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_962_7135111.pdf |
|---|---|
| Reservdelslista | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/SPARE/SPARE_962_7135111.PDF |