RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2014-09-22
RSK-nr enhet: ST
För golvbrunnar M198, M199, M200, M201, M204, M211, M212, M221. Innehåller 3 skruvar och skruvhållare.
För golvbrunnar M198, M199, M200, M201, M204, M211, M212, M221. Innehåller 3 skruvar och skruvhållare.
| RSK-nummer | 7133841 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 195 |
| GTIN | 6415833114147 |
| Produkt | Stöd för golvbrunn |
| Produktnamn | Merika 195 |
| Dimension | 225mm |
| Storlek | - |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | för M-199, M-211, M-221 |
| Utförande | med 3 skruvar och skruvhållare |
|---|---|
| Färg | grå |
| Ytbehandling | - |
| Material | PP |
| Standard | - |
| Övrig info | för Merika 199, 211 och 221 |
| Tillverkarens produktsida | https://meriser.fi/sv/tuote/merika-stod-for-golvbrunn/ |
| RSK flik | 11 Betäckningar/Brunnar |
| Tillverkarens artikelnummer | 195 |
|---|
| GTIN | 6415833114147 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | https://meriser.fi/sv/tuote/merika-stod-for-golvbrunn/ |
|---|
| Material | PP (polypropen) |
|---|---|
| Med platta | Ja |
| Form platta | Rund |
| Diameter platta | 225 mm |
| Bredd platta | 225 mm |
| Längd platta | 225 mm |
| Antal ben | 3 |
| Justerbar höjd | Ja |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 40 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Oförpackad | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 710 | ||
| Bredd (mm) | 566 | ||
| Höjd (mm) | 582 | ||
| Vikt (kg) | 12,38 | ||
| Monteringsanvisning | |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | |
| Reservdelslista | |
| Roterande bild | - |
| Monteringsanvisning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/MONT/MONT_962_7133841.PDF |
|---|---|
| Ritning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/RITN/RITN_962_7133841.PDF |
| Reservdelslista | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/SPARE/SPARE_962_7133841.pdf |
| RSK-nummer | 7133841 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 195 |
| GTIN | 6415833114147 |
| Produkt | Stöd för golvbrunn |
| Produktnamn | Merika 195 |
| Dimension | 225mm |
| Storlek | - |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | för M-199, M-211, M-221 |
| Utförande | med 3 skruvar och skruvhållare |
|---|---|
| Färg | grå |
| Ytbehandling | - |
| Material | PP |
| Standard | - |
| Övrig info | för Merika 199, 211 och 221 |
| Tillverkarens produktsida | https://meriser.fi/sv/tuote/merika-stod-for-golvbrunn/ |
| RSK flik | 11 Betäckningar/Brunnar |
| Tillverkarens artikelnummer | 195 |
|---|
| GTIN | 6415833114147 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | https://meriser.fi/sv/tuote/merika-stod-for-golvbrunn/ |
|---|
| Material | PP (polypropen) |
|---|---|
| Med platta | Ja |
| Form platta | Rund |
| Diameter platta | 225 mm |
| Bredd platta | 225 mm |
| Längd platta | 225 mm |
| Antal ben | 3 |
| Justerbar höjd | Ja |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 40 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Oförpackad | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 710 | ||
| Bredd (mm) | 566 | ||
| Höjd (mm) | 582 | ||
| Vikt (kg) | 12,38 | ||
| Monteringsanvisning | |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | |
| Reservdelslista | |
| Roterande bild | - |
| Monteringsanvisning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/MONT/MONT_962_7133841.PDF |
|---|---|
| Ritning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/RITN/RITN_962_7133841.PDF |
| Reservdelslista | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/SPARE/SPARE_962_7133841.pdf |