RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2010-03-11
RSK-nr enhet: ST
ACO V75P Sandfång H=500 ansl 110 kantförstärkning av segjärn. ACO Powerdrain, ränna med integrerad bullerdämpning.
ACO V75P Sandfång H=500 ansl 110 kantförstärkning av segjärn. ACO Powerdrain, ränna med integrerad bullerdämpning.
| RSK-nummer | 2443623 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 2001919 |
| GTIN | - |
| Produkt | Sandfång |
| Produktnamn | ACO Powerdrain V75P |
| Dimension | 110mm |
| Storlek | H=500mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | för ränna |
| Utförande | kantförstärkning av segjärn |
|---|---|
| Färg | gul |
| Ytbehandling | - |
| Material | polymerbetong |
| Standard | - |
| Övrig info | med integrerad bullerdämpning |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 11 Betäckningar/Brunnar |
| Tillverkarens artikelnummer | 2001919 |
|---|
| GTIN | - |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Färg | Övrigt |
|---|---|
| Anslutningsplacering | Sida |
| Anslutning | Muff |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Oförpackad | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 500 | ||
| Bredd (mm) | 135 | ||
| Höjd (mm) | 500 | ||
| Vikt (kg) | 38,2 | ||
Mellan |
|||
| Antal i FP | 10 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Pall | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | 1200 | ||
| Bredd (mm) | 800 | ||
| Höjd (mm) | 950 | ||
| Vikt (kg) | 402 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| InstallationsBVD | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/IBVD/iBVD 5565337200-00034 v2.pdf |
|---|---|
| RSK-nummer | 2443623 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 2001919 |
| GTIN | - |
| Produkt | Sandfång |
| Produktnamn | ACO Powerdrain V75P |
| Dimension | 110mm |
| Storlek | H=500mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | för ränna |
| Utförande | kantförstärkning av segjärn |
|---|---|
| Färg | gul |
| Ytbehandling | - |
| Material | polymerbetong |
| Standard | - |
| Övrig info | med integrerad bullerdämpning |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 11 Betäckningar/Brunnar |
| Tillverkarens artikelnummer | 2001919 |
|---|
| GTIN | - |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Färg | Övrigt |
|---|---|
| Anslutningsplacering | Sida |
| Anslutning | Muff |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Oförpackad | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 500 | ||
| Bredd (mm) | 135 | ||
| Höjd (mm) | 500 | ||
| Vikt (kg) | 38,2 | ||
Mellan |
|||
| Antal i FP | 10 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Pall | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | 1200 | ||
| Bredd (mm) | 800 | ||
| Höjd (mm) | 950 | ||
| Vikt (kg) | 402 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| InstallationsBVD | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/IBVD/iBVD 5565337200-00034 v2.pdf |
|---|---|