RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2016-09-07
RSK-nr enhet: ST
ACO Drain, gallerkrok för att lyfta galler.
ACO Drain, gallerkrok för att lyfta galler.
| RSK-nummer | 2919319 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 2000238 |
| GTIN | 4002626622051 |
| Produkt | Gallerkrok |
| Produktnamn | ACO Drain |
| Dimension | - |
| Storlek | 300x0,01mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | krok för att lyfta galler |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | silver |
| Ytbehandling | förzinkad |
| Material | stål |
| Standard | SS-EN 1433 |
| Övrig info | Krok för att lyfta galler |
| Tillverkarens produktsida | http://www.aco-nordic.se/produkter/aco-multiline-seal-in/ |
| RSK flik | 11 Betäckningar/Brunnar |
| Tillverkarens artikelnummer | 2000238 |
|---|
| GTIN | 4002626622051 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | http://www.aco-nordic.se/produkter/aco-multiline-seal-in/ |
|---|
| Material | Stål |
|---|---|
| Längd | 300 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Oförpackad | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 10 | ||
| Bredd (mm) | 10 | ||
| Höjd (mm) | 300 | ||
| Vikt (kg) | 0,25 | ||
Mellan |
|||
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Oförpackad | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | 10 | ||
| Bredd (mm) | 10 | ||
| Höjd (mm) | 300 | ||
| Vikt (kg) | 0,25 | ||
| Monteringsanvisning | |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Monteringsanvisning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/MONT/MONT_185_2919319.pdf |
|---|---|
| Drift & Skötsel | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/DOS/DOS_185_2919279.pdf |
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_185_2919319.pdf |
| Film | https://www.youtube.com/watch?v=pFdIBI4E2Gg |
| InstallationsBVD | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/IBVD/iBVD 5565337200-00032 v2.pdf |
| RSK-nummer | 2919319 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 2000238 |
| GTIN | 4002626622051 |
| Produkt | Gallerkrok |
| Produktnamn | ACO Drain |
| Dimension | - |
| Storlek | 300x0,01mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | krok för att lyfta galler |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | silver |
| Ytbehandling | förzinkad |
| Material | stål |
| Standard | SS-EN 1433 |
| Övrig info | Krok för att lyfta galler |
| Tillverkarens produktsida | http://www.aco-nordic.se/produkter/aco-multiline-seal-in/ |
| RSK flik | 11 Betäckningar/Brunnar |
| Tillverkarens artikelnummer | 2000238 |
|---|
| GTIN | 4002626622051 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | http://www.aco-nordic.se/produkter/aco-multiline-seal-in/ |
|---|
| Material | Stål |
|---|---|
| Längd | 300 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Oförpackad | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 10 | ||
| Bredd (mm) | 10 | ||
| Höjd (mm) | 300 | ||
| Vikt (kg) | 0,25 | ||
Mellan |
|||
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Oförpackad | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | 10 | ||
| Bredd (mm) | 10 | ||
| Höjd (mm) | 300 | ||
| Vikt (kg) | 0,25 | ||
| Monteringsanvisning | |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Monteringsanvisning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/MONT/MONT_185_2919319.pdf |
|---|---|
| Drift & Skötsel | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/DOS/DOS_185_2919279.pdf |
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_185_2919319.pdf |
| Film | https://www.youtube.com/watch?v=pFdIBI4E2Gg |
| InstallationsBVD | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/IBVD/iBVD 5565337200-00032 v2.pdf |