RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2023-06-28
RSK-nr enhet: ST
Fotskrapor i olika material för att hålla entreér rena och torra
Fotskrapor i olika material för att hålla entreér rena och torra
| RSK-nummer | 2928013 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 07021100 |
| GTIN | 4026857007340 |
| Produkt | Fotskrapa |
| Produktnamn | Self |
| Dimension | - |
| Storlek | 600x400x20mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | skrapa av skor |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | antracit |
| Ytbehandling | - |
| Material | aluminium |
| Standard | - |
| Övrig info | med nålfilt |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 11 Betäckningar/Brunnar |
| Tillverkarens artikelnummer | 07021100 |
|---|
| GTIN | 4026857007340 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Gallertyp | Övrigt |
|---|---|
| Material | Övrigt |
| Materialkvalitet | Övrigt |
| Längd galler | 600 mm |
| Bredd galler | 400 mm |
| Höjd galler | 20 mm |
| Med förregling/låsning | Nej |
| Belastningsklass (EN 1433) | Ingen |
| Färg galler | Grå |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Oförpackad | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 600 | ||
| Bredd (mm) | 400 | ||
| Höjd (mm) | 20 | ||
| Vikt (kg) | 2,5 | ||
| Monteringsanvisning | |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Monteringsanvisning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/MONT/MONT_1117_2443500.pdf |
|---|---|
| Drift & Skötsel | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/DOS/DOS_1117_2443500.pdf |
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_1117_2928009.pdf |
| RSK-nummer | 2928013 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 07021100 |
| GTIN | 4026857007340 |
| Produkt | Fotskrapa |
| Produktnamn | Self |
| Dimension | - |
| Storlek | 600x400x20mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | skrapa av skor |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | antracit |
| Ytbehandling | - |
| Material | aluminium |
| Standard | - |
| Övrig info | med nålfilt |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 11 Betäckningar/Brunnar |
| Tillverkarens artikelnummer | 07021100 |
|---|
| GTIN | 4026857007340 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Gallertyp | Övrigt |
|---|---|
| Material | Övrigt |
| Materialkvalitet | Övrigt |
| Längd galler | 600 mm |
| Bredd galler | 400 mm |
| Höjd galler | 20 mm |
| Med förregling/låsning | Nej |
| Belastningsklass (EN 1433) | Ingen |
| Färg galler | Grå |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Oförpackad | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 600 | ||
| Bredd (mm) | 400 | ||
| Höjd (mm) | 20 | ||
| Vikt (kg) | 2,5 | ||
| Monteringsanvisning | |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Monteringsanvisning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/MONT/MONT_1117_2443500.pdf |
|---|---|
| Drift & Skötsel | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/DOS/DOS_1117_2443500.pdf |
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_1117_2928009.pdf |