RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2013-10-09
RSK-nr enhet: ST
TEGRA LÅSBART LOCK F/TEGRA 600 & 1000
TEGRA LÅSBART LOCK F/TEGRA 600 & 1000
| RSK-nummer | 2357946 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 3031705 |
| GTIN | 4026294730986 |
| Produkt | Lock |
| Produktnamn | Tegra 600 & 1000 |
| Dimension | Ø600mm |
| Storlek | - |
| Tryck/Flöde/Temp | A15 |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | för Tegra 600 och 1000 |
| Utförande | låsbart |
|---|---|
| Färg | svart |
| Ytbehandling | - |
| Material | PP |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 11 Betäckningar/Brunnar |
| Tillverkarens artikelnummer | 3031705 |
|---|
| GTIN | 4026294730986 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material | Övrigt |
|---|---|
| Belagd | Nej |
| Med lock | Ja |
| Material lock | Övrigt |
| Med galler | Nej |
| Material galler | Övrigt |
| Form galler | Övrigt |
| Fri öppning | 430 mm |
| Kan spärras/låsas | Nej |
| Form anslutning | Rund |
| Diameter anslutning | 600 mm |
| Bredd anslutning | 600 mm |
| Längd anslutning | 600 mm |
| Längd | 670 mm |
| Bredd | 670 mm |
| Höjd | 170 mm |
| Belastningsklass (EN 1433) | A-15 |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 4026294730986 | ||
| Förpackningstyp | Oförpackad | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 670 | ||
| Bredd (mm) | 670 | ||
| Höjd (mm) | 170 | ||
| Vikt (kg) | 8,75 | ||
Mellan |
|||
| Antal i FP | 8 | ||
| GTIN FP | 4026294730993 | ||
| Förpackningstyp | Bur | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | 1200 | ||
| Bredd (mm) | 800 | ||
| Höjd (mm) | 1030 | ||
| Vikt (kg) | 110 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 2357946 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 3031705 |
| GTIN | 4026294730986 |
| Produkt | Lock |
| Produktnamn | Tegra 600 & 1000 |
| Dimension | Ø600mm |
| Storlek | - |
| Tryck/Flöde/Temp | A15 |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | för Tegra 600 och 1000 |
| Utförande | låsbart |
|---|---|
| Färg | svart |
| Ytbehandling | - |
| Material | PP |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 11 Betäckningar/Brunnar |
| Tillverkarens artikelnummer | 3031705 |
|---|
| GTIN | 4026294730986 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material | Övrigt |
|---|---|
| Belagd | Nej |
| Med lock | Ja |
| Material lock | Övrigt |
| Med galler | Nej |
| Material galler | Övrigt |
| Form galler | Övrigt |
| Fri öppning | 430 mm |
| Kan spärras/låsas | Nej |
| Form anslutning | Rund |
| Diameter anslutning | 600 mm |
| Bredd anslutning | 600 mm |
| Längd anslutning | 600 mm |
| Längd | 670 mm |
| Bredd | 670 mm |
| Höjd | 170 mm |
| Belastningsklass (EN 1433) | A-15 |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 4026294730986 | ||
| Förpackningstyp | Oförpackad | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 670 | ||
| Bredd (mm) | 670 | ||
| Höjd (mm) | 170 | ||
| Vikt (kg) | 8,75 | ||
Mellan |
|||
| Antal i FP | 8 | ||
| GTIN FP | 4026294730993 | ||
| Förpackningstyp | Bur | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | 1200 | ||
| Bredd (mm) | 800 | ||
| Höjd (mm) | 1030 | ||
| Vikt (kg) | 110 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |