RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2020-11-25
RSK-nr enhet: ST
Galler med vågformad skrapyta i varmförzinkat stål. Mått (LxBxH): 600 x 400 x 20 mm. Passar ACO Self Vario-serien. För montering utomhus.
Galler med vågformad skrapyta i varmförzinkat stål. Mått (LxBxH): 600 x 400 x 20 mm. Passar ACO Self Vario-serien. För montering utomhus.
| RSK-nummer | 2435439 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 2020981 |
| GTIN | 4002626824066 |
| Produkt | Skrapgaller |
| Produktnamn | Vario Wave 600 |
| Dimension | - |
| Storlek | 600x400x20mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | skrapgaller, utomhus |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | metall |
| Ytbehandling | - |
| Material | varmförzinkat stål |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 11 Betäckningar/Brunnar |
| Tillverkarens artikelnummer | 2020981 |
|---|
| GTIN | 4002626824066 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Modell/Utförande | Övrigt |
|---|---|
| Material | Övrigt |
| Belagd | Nej |
| Form galler | Rektangulär |
| Mönster galler | Övrigt |
| Placering galler | Översida |
| Med gångjärn | Nej |
| Kan spärras/låsas | Nej |
| Halkfri | Ja |
| Längd | 600 mm |
| Bredd | 400 mm |
| Höjd | 20 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Oförpackad | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 600 | ||
| Bredd (mm) | 400 | ||
| Höjd (mm) | 20 | ||
| Vikt (kg) | 3 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_185_2919565.pdf |
|---|---|
| Ritning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/RITN/RITN_185_2435439.pdf |
| RSK-nummer | 2435439 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 2020981 |
| GTIN | 4002626824066 |
| Produkt | Skrapgaller |
| Produktnamn | Vario Wave 600 |
| Dimension | - |
| Storlek | 600x400x20mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | skrapgaller, utomhus |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | metall |
| Ytbehandling | - |
| Material | varmförzinkat stål |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 11 Betäckningar/Brunnar |
| Tillverkarens artikelnummer | 2020981 |
|---|
| GTIN | 4002626824066 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Modell/Utförande | Övrigt |
|---|---|
| Material | Övrigt |
| Belagd | Nej |
| Form galler | Rektangulär |
| Mönster galler | Övrigt |
| Placering galler | Översida |
| Med gångjärn | Nej |
| Kan spärras/låsas | Nej |
| Halkfri | Ja |
| Längd | 600 mm |
| Bredd | 400 mm |
| Höjd | 20 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Oförpackad | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 600 | ||
| Bredd (mm) | 400 | ||
| Höjd (mm) | 20 | ||
| Vikt (kg) | 3 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_185_2919565.pdf |
|---|---|
| Ritning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/RITN/RITN_185_2435439.pdf |