RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 1985-01-18
RSK-nr enhet: ST
WAVIN 315MM FLYT. GATUBETÄCK GALL.SEGJ. för tillsynsbrunnD400
WAVIN 315MM FLYT. GATUBETÄCK GALL.SEGJ. för tillsynsbrunnD400
| RSK-nummer | 7038219 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 3059848 |
| GTIN | 5708525158941 |
| Produkt | Tillsynsbetäckning |
| Produktnamn | - |
| Dimension | 315mm |
| Storlek | - |
| Tryck/Flöde/Temp | D400 |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | för tillsynsbrunn |
| Utförande | flytande, gallerlock |
|---|---|
| Färg | svart |
| Ytbehandling | - |
| Material | segjärn |
| Standard | SS-EN124 |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 11 Betäckningar/Brunnar |
| Tillverkarens artikelnummer | 3059848 |
|---|
| GTIN | 5708525158941 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Modell/Utförande | Övrigt |
|---|---|
| Material | Gjutjärn |
| Belagd | Ja |
| Form galler | Kvadrat |
| Mönster galler | Övrigt |
| Placering galler | Översida |
| Med gångjärn | Ja |
| Kan spärras/låsas | Nej |
| Rullstolsanpassad | Ja |
| Halkfri | Nej |
| Form anslutning | Kvadrat |
| Diameter anslutning | 315 mm |
| Längd | 420 mm |
| Bredd | 340 mm |
| Höjd | 115 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 5708525158941 | ||
| Förpackningstyp | Oförpackad | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | |||
| Bredd (mm) | |||
| Höjd (mm) | |||
| Vikt (kg) | 25 | ||
Mellan |
|||
| Antal i FP | 30 | ||
| GTIN FP | 5708525195052 | ||
| Förpackningstyp | Pall | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | 1200 | ||
| Bredd (mm) | 800 | ||
| Höjd (mm) | 1200 | ||
| Vikt (kg) | 780 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 7038219 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 3059848 |
| GTIN | 5708525158941 |
| Produkt | Tillsynsbetäckning |
| Produktnamn | - |
| Dimension | 315mm |
| Storlek | - |
| Tryck/Flöde/Temp | D400 |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | för tillsynsbrunn |
| Utförande | flytande, gallerlock |
|---|---|
| Färg | svart |
| Ytbehandling | - |
| Material | segjärn |
| Standard | SS-EN124 |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 11 Betäckningar/Brunnar |
| Tillverkarens artikelnummer | 3059848 |
|---|
| GTIN | 5708525158941 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Modell/Utförande | Övrigt |
|---|---|
| Material | Gjutjärn |
| Belagd | Ja |
| Form galler | Kvadrat |
| Mönster galler | Övrigt |
| Placering galler | Översida |
| Med gångjärn | Ja |
| Kan spärras/låsas | Nej |
| Rullstolsanpassad | Ja |
| Halkfri | Nej |
| Form anslutning | Kvadrat |
| Diameter anslutning | 315 mm |
| Längd | 420 mm |
| Bredd | 340 mm |
| Höjd | 115 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 5708525158941 | ||
| Förpackningstyp | Oförpackad | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | |||
| Bredd (mm) | |||
| Höjd (mm) | |||
| Vikt (kg) | 25 | ||
Mellan |
|||
| Antal i FP | 30 | ||
| GTIN FP | 5708525195052 | ||
| Förpackningstyp | Pall | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | 1200 | ||
| Bredd (mm) | 800 | ||
| Höjd (mm) | 1200 | ||
| Vikt (kg) | 780 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |