Avaktiverad 2026-03-17
Ersättningsartikel saknas
Inlagd: 2021-03-24
RSK-nr enhet: ST
Fernco bussningar används för att möjliggöra en större reducering av Fernco rörkopplingar och reducerande rörkopplingar. Genom att kombinera flera olika bussningar kan man ytterligare öka kopplingarnas reducering.
Fernco bussningar används för att möjliggöra en större reducering av Fernco rörkopplingar och reducerande rörkopplingar. Genom att kombinera flera olika bussningar kan man ytterligare öka kopplingarnas reducering.
| RSK-nummer | 3114450 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | BC08/1244 |
| GTIN | - |
| Produkt | Bussning |
| Produktnamn | IBECO bussning 1234-1244mm |
| Dimension | för rör YD: 1234 - 1244mm |
| Storlek | bredd:80mm, tjocklek:8mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | ökar rör YD: 16 mm |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | svart |
| Ytbehandling | - |
| Material | EPDM |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 05 Plaströr - Avlopp |
| Tillverkarens artikelnummer | BC08/1244 |
|---|
| GTIN | - |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 3114450 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | BC08/1244 |
| GTIN | - |
| Produkt | Bussning |
| Produktnamn | IBECO bussning 1234-1244mm |
| Dimension | för rör YD: 1234 - 1244mm |
| Storlek | bredd:80mm, tjocklek:8mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | ökar rör YD: 16 mm |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | svart |
| Ytbehandling | - |
| Material | EPDM |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 05 Plaströr - Avlopp |
| Tillverkarens artikelnummer | BC08/1244 |
|---|
| GTIN | - |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |