RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2012-01-20
RSK-nr enhet: ST
Bänkgaller tillverkade av strängsprutad aluminium. Avsedda för interiört bruk. På baksidan finns ribbor för infästning.
Bänkgaller tillverkade av strängsprutad aluminium. Avsedda för interiört bruk. På baksidan finns ribbor för infästning.
| RSK-nummer | 8758428 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 476040 |
| GTIN | - |
| Produkt | Interiörgaller |
| Produktnamn | Bänkgaller Alu 60x400 |
| Dimension | - |
| Storlek | 60x400mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | - |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | aluminium |
| Ytbehandling | - |
| Material | aluminium |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | https://fresh.se/produkter/galler/interiort/476040 |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 476040 |
|---|
| GTIN | - |
|---|
| Tillverkarens produktsida | https://fresh.se/produkter/galler/interiort/476040 |
|---|
| Material | Aluminium |
|---|---|
| Fri passage | 23,5 % |
| Bredd front | 400 mm |
| Höjd front | 60 mm |
| Inbyggnadsdjup | 20 mm |
| Färg | Aluminium |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Påse | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 400 | ||
| Bredd (mm) | 60 | ||
| Höjd (mm) | 20 | ||
| Vikt (kg) | 0,1 | ||
Mellan |
|||
| Antal i FP | 50 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | 50 | ||
| Djup (mm) | 425 | ||
| Bredd (mm) | 265 | ||
| Höjd (mm) | 225 | ||
| Vikt (kg) | 6,3 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 8758428 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 476040 |
| GTIN | - |
| Produkt | Interiörgaller |
| Produktnamn | Bänkgaller Alu 60x400 |
| Dimension | - |
| Storlek | 60x400mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | - |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | aluminium |
| Ytbehandling | - |
| Material | aluminium |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | https://fresh.se/produkter/galler/interiort/476040 |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 476040 |
|---|
| GTIN | - |
|---|
| Tillverkarens produktsida | https://fresh.se/produkter/galler/interiort/476040 |
|---|
| Material | Aluminium |
|---|---|
| Fri passage | 23,5 % |
| Bredd front | 400 mm |
| Höjd front | 60 mm |
| Inbyggnadsdjup | 20 mm |
| Färg | Aluminium |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Påse | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 400 | ||
| Bredd (mm) | 60 | ||
| Höjd (mm) | 20 | ||
| Vikt (kg) | 0,1 | ||
Mellan |
|||
| Antal i FP | 50 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | 50 | ||
| Djup (mm) | 425 | ||
| Bredd (mm) | 265 | ||
| Höjd (mm) | 225 | ||
| Vikt (kg) | 6,3 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |