RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2025-05-27
RSK-nr enhet: ST
Bänkskivan i högtryckslaminat är ett slitstarkt och lättskött val för badrum, tvättstuga eller grovkök. Den skapar en praktisk arbetsyta ovanför tvättmaskin och torktumlare och finns i fyra färger som matchar våra möbelserier. Bänkskivan kan måttanpassas inom spannet 1501–1840 mm och är motståndskraftig mot fukt och vardagligt slitage. Komplettera med stödgavel med ställbara fötter eller konsol för öppet avslut. Vinkeljärn finns att köpa separat, för att ge extra stöd till bänkskivan.
Bänkskivan i högtryckslaminat är ett slitstarkt och lättskött val för badrum, tvättstuga eller grovkök. Den skapar en praktisk arbetsyta ovanför tvättmaskin och torktumlare och finns i fyra färger som matchar våra möbelserier. Bänkskivan kan måttanpassas inom spannet 1501–1840 mm och är motståndskraftig mot fukt och vardagligt slitage. Komplettera med stödgavel med ställbara fötter eller konsol för öppet avslut. Vinkeljärn finns att köpa separat, för att ge extra stöd till bänkskivan.
| RSK-nummer | 8934012 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 370670 |
| GTIN | 7340123997195 |
| Produkt | Bänkskiva |
| Produktnamn | Bänkskiva Stow 1501-1840 |
| Dimension | - |
| Storlek | 1501-1840x30x625 mm (BxHxD) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | - |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | vit (Cotton) |
| Ytbehandling | - |
| Material | spånskiva, laminat |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 370670 |
|---|
| GTIN | 7340123997195 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Lämplig för kök | Nej |
|---|---|
| Material | Övrigt |
| Ytskydd | Laminat |
| Färg | Vit |
| Med dekormönster | Nej |
| Kantform | Dubbelrundad |
| Kantutförande | Övrigt |
| Djup | 625 mm |
| Tjocklek | 30 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 625 | ||
| Bredd (mm) | 1840 | ||
| Höjd (mm) | 30 | ||
| Vikt (kg) | 23 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 8934012 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 370670 |
| GTIN | 7340123997195 |
| Produkt | Bänkskiva |
| Produktnamn | Bänkskiva Stow 1501-1840 |
| Dimension | - |
| Storlek | 1501-1840x30x625 mm (BxHxD) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | - |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | vit (Cotton) |
| Ytbehandling | - |
| Material | spånskiva, laminat |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 370670 |
|---|
| GTIN | 7340123997195 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Lämplig för kök | Nej |
|---|---|
| Material | Övrigt |
| Ytskydd | Laminat |
| Färg | Vit |
| Med dekormönster | Nej |
| Kantform | Dubbelrundad |
| Kantutförande | Övrigt |
| Djup | 625 mm |
| Tjocklek | 30 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 625 | ||
| Bredd (mm) | 1840 | ||
| Höjd (mm) | 30 | ||
| Vikt (kg) | 23 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |