RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2025-05-27
RSK-nr enhet: ST
Bänkskivan i högtryckslaminat kombinerar hållbarhet och enkel rengöring med stilren design. Välj bland fyra färger som harmonierar med våra möbler för ett enhetligt uttryck. Bänkskivan kan måttanpassas inom spannet 741–1500 mm, vilket gör den idealisk för större ytor och kombinationer med tvättmaskin och torktumlare. Komplettera med stödgavel med ställbara fötter eller konsol för öppet avslut. Vinkeljärn finns att köpa separat, för att ge extra stöd till bänkskivan.
Bänkskivan i högtryckslaminat kombinerar hållbarhet och enkel rengöring med stilren design. Välj bland fyra färger som harmonierar med våra möbler för ett enhetligt uttryck. Bänkskivan kan måttanpassas inom spannet 741–1500 mm, vilket gör den idealisk för större ytor och kombinationer med tvättmaskin och torktumlare. Komplettera med stödgavel med ställbara fötter eller konsol för öppet avslut. Vinkeljärn finns att köpa separat, för att ge extra stöd till bänkskivan.
| RSK-nummer | 8934009 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 370572 |
| GTIN | 7340123997171 |
| Produkt | Bänkskiva |
| Produktnamn | Bänkskiva Stow 741-1500 |
| Dimension | - |
| Storlek | 741-1500x30x625 mm (BxHxD) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | - |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | mörkgrå (Graphite) |
| Ytbehandling | - |
| Material | spånskiva, laminat |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 370572 |
|---|
| GTIN | 7340123997171 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Lämplig för kök | Nej |
|---|---|
| Material | Övrigt |
| Ytskydd | Laminat |
| Färg | Svart |
| Med dekormönster | Nej |
| Kantform | Dubbelrundad |
| Kantutförande | Övrigt |
| Djup | 625 mm |
| Tjocklek | 30 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 625 | ||
| Bredd (mm) | 1500 | ||
| Höjd (mm) | 30 | ||
| Vikt (kg) | 18,75 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 8934009 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 370572 |
| GTIN | 7340123997171 |
| Produkt | Bänkskiva |
| Produktnamn | Bänkskiva Stow 741-1500 |
| Dimension | - |
| Storlek | 741-1500x30x625 mm (BxHxD) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | - |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | mörkgrå (Graphite) |
| Ytbehandling | - |
| Material | spånskiva, laminat |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 370572 |
|---|
| GTIN | 7340123997171 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Lämplig för kök | Nej |
|---|---|
| Material | Övrigt |
| Ytskydd | Laminat |
| Färg | Svart |
| Med dekormönster | Nej |
| Kantform | Dubbelrundad |
| Kantutförande | Övrigt |
| Djup | 625 mm |
| Tjocklek | 30 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 625 | ||
| Bredd (mm) | 1500 | ||
| Höjd (mm) | 30 | ||
| Vikt (kg) | 18,75 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |