Inlagd: 2018-09-11
RSK-nr enhet: ST
Toppskiva, djup, med integrerad LED-belysning, till Graphic väggskåp. Passar till ett eller två väggskåp.
Toppskiva, djup, med integrerad LED-belysning, till Graphic väggskåp. Passar till ett eller två väggskåp.
| RSK-nummer | 8933193 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | GB71GCTP6016GN |
| GTIN | 7391530071305 |
| Produkt | Toppskiva |
| Produktnamn | Graphic Toppskiva |
| Dimension | - |
| Storlek | 600x200mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | 230V, 2,4W |
| Funktion | - |
| Utförande | med belysning |
|---|---|
| Färg | grön |
| Ytbehandling | - |
| Material | badrumsklassad MDF |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | GB71GCTP6016GN |
|---|
| GTIN | 7391530071305 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material | MDF |
|---|---|
| Färg | Grön |
| Bredd | 600 mm |
| Djup | 200 mm |
| Tjocklek | 19 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 610 | ||
| Bredd (mm) | 250 | ||
| Höjd (mm) | 25 | ||
| Vikt (kg) | 3 | ||
Topp |
|||
| Antal i FP | 40 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Pall | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | 800 | ||
| Bredd (mm) | 1200 | ||
| Höjd (mm) | 650 | ||
| Vikt (kg) | 140 | ||
| Monteringsanvisning | |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Monteringsanvisning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/MONT/MONT_1_8915524.pdf |
|---|---|
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_1_8933193.pdf |
| Film | https://www.youtube.com/watch?v=4Li_KNJzoNY |
| RSK-nummer | 8933193 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | GB71GCTP6016GN |
| GTIN | 7391530071305 |
| Produkt | Toppskiva |
| Produktnamn | Graphic Toppskiva |
| Dimension | - |
| Storlek | 600x200mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | 230V, 2,4W |
| Funktion | - |
| Utförande | med belysning |
|---|---|
| Färg | grön |
| Ytbehandling | - |
| Material | badrumsklassad MDF |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | GB71GCTP6016GN |
|---|
| GTIN | 7391530071305 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material | MDF |
|---|---|
| Färg | Grön |
| Bredd | 600 mm |
| Djup | 200 mm |
| Tjocklek | 19 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 610 | ||
| Bredd (mm) | 250 | ||
| Höjd (mm) | 25 | ||
| Vikt (kg) | 3 | ||
Topp |
|||
| Antal i FP | 40 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Pall | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | 800 | ||
| Bredd (mm) | 1200 | ||
| Höjd (mm) | 650 | ||
| Vikt (kg) | 140 | ||
| Monteringsanvisning | |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Monteringsanvisning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/MONT/MONT_1_8915524.pdf |
|---|---|
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_1_8933193.pdf |
| Film | https://www.youtube.com/watch?v=4Li_KNJzoNY |