Inlagd: 2023-05-11
RSK-nr enhet: ST
Toppskiva, djup, med integrerad LED-belysning, till Graphic väggskåp. Passar till ett eller två väggskåp.
Toppskiva, djup, med integrerad LED-belysning, till Graphic väggskåp. Passar till ett eller två väggskåp.
| RSK-nummer | 8933624 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | GB71GCTP1216BB |
| GTIN | 7391530084428 |
| Produkt | Toppskiva med belysning |
| Produktnamn | Graphic Toppskiva Beige 120x16 |
| Dimension | - |
| Storlek | 1200x18x200mm (BxHxD) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | 230V, 5,3W |
| Funktion | - |
| Utförande | Med infälld belysning |
|---|---|
| Färg | Beige |
| Ytbehandling | Lackerad |
| Material | MDF fukttrög |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | GB71GCTP1216BB |
|---|
| GTIN | 7391530084428 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Lämplig för badrum | Ja |
|---|---|
| Material | MDF |
| Ytskydd | Lackerad |
| Färg | Beige |
| Ytstruktur | Slät |
| Typ av yta | Matt |
| Med dekormönster | Nej |
| Tvåsidig | Nej |
| Kantform | Rak |
| Kantutförande | Utan kanttäckning |
| Bredd | 1200 mm |
| Djup | 200 mm |
| Tjocklek | 16 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 7391530084428 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | Pall 800x1200 mm (ISO 1-pall) | ||
| Djup (mm) | 1210 | ||
| Bredd (mm) | 170 | ||
| Höjd (mm) | 50 | ||
| Vikt (kg) | 7 | ||
Topp |
|||
| Antal i FP | 20 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Pall | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | 7391530084428 | ||
| Palltyp | Pall 800x1200 mm (ISO 1-pall) | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | 20 | ||
| Djup (mm) | 1200 | ||
| Bredd (mm) | 800 | ||
| Höjd (mm) | 650 | ||
| Vikt (kg) | 140 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_1_8933624.pdf |
|---|---|
| Film | https://www.youtube.com/watch?v=4Li_KNJzoNY |
| RSK-nummer | 8933624 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | GB71GCTP1216BB |
| GTIN | 7391530084428 |
| Produkt | Toppskiva med belysning |
| Produktnamn | Graphic Toppskiva Beige 120x16 |
| Dimension | - |
| Storlek | 1200x18x200mm (BxHxD) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | 230V, 5,3W |
| Funktion | - |
| Utförande | Med infälld belysning |
|---|---|
| Färg | Beige |
| Ytbehandling | Lackerad |
| Material | MDF fukttrög |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | GB71GCTP1216BB |
|---|
| GTIN | 7391530084428 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Lämplig för badrum | Ja |
|---|---|
| Material | MDF |
| Ytskydd | Lackerad |
| Färg | Beige |
| Ytstruktur | Slät |
| Typ av yta | Matt |
| Med dekormönster | Nej |
| Tvåsidig | Nej |
| Kantform | Rak |
| Kantutförande | Utan kanttäckning |
| Bredd | 1200 mm |
| Djup | 200 mm |
| Tjocklek | 16 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 7391530084428 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | Pall 800x1200 mm (ISO 1-pall) | ||
| Djup (mm) | 1210 | ||
| Bredd (mm) | 170 | ||
| Höjd (mm) | 50 | ||
| Vikt (kg) | 7 | ||
Topp |
|||
| Antal i FP | 20 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Pall | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | 7391530084428 | ||
| Palltyp | Pall 800x1200 mm (ISO 1-pall) | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | 20 | ||
| Djup (mm) | 1200 | ||
| Bredd (mm) | 800 | ||
| Höjd (mm) | 650 | ||
| Vikt (kg) | 140 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_1_8933624.pdf |
|---|---|
| Film | https://www.youtube.com/watch?v=4Li_KNJzoNY |