Inlagd: 2016-09-12
RSK-nr enhet: ST
NORO RELOUNGE är en modernt formgiven möbel som finns i utförandena 600 mm, 800 mm, 1000 mm och 1200 mm Duo dubbelhandfat där du väljer två eller fyra lådor. I 600-modellen, Special Edition kan även andra tvättställ väljas till. Vid val av fristående porslin behöver du komplettera din Relounge badrumsmöbel med en bänkskiva. Även bänkskivorna finns i bredderna 600, 800, 1000 och 1200 mm.
NORO RELOUNGE är en modernt formgiven möbel som finns i utförandena 600 mm, 800 mm, 1000 mm och 1200 mm Duo dubbelhandfat där du väljer två eller fyra lådor. I 600-modellen, Special Edition kan även andra tvättställ väljas till. Vid val av fristående porslin behöver du komplettera din Relounge badrumsmöbel med en bänkskiva. Även bänkskivorna finns i bredderna 600, 800, 1000 och 1200 mm.
| RSK-nummer | 8933103 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 1347 |
| GTIN | 7340032413472 |
| Produkt | Bänkskiva |
| Produktnamn | Relounge |
| Dimension | - |
| Storlek | 800x425x12mm (BxDxH) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | - |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | svart |
| Ytbehandling | - |
| Material | högtryckslaminat |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 1347 |
|---|
| GTIN | 7340032413472 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material | Övrigt |
|---|---|
| Färg | Svart |
| Bredd | 800 mm |
| Djup | 425 mm |
| Tjocklek | 12 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 870 | ||
| Bredd (mm) | 530 | ||
| Höjd (mm) | 50 | ||
| Vikt (kg) | 10 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Ritning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/RITN/RITN_912_8933103.pdf |
|---|---|
| RSK-nummer | 8933103 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 1347 |
| GTIN | 7340032413472 |
| Produkt | Bänkskiva |
| Produktnamn | Relounge |
| Dimension | - |
| Storlek | 800x425x12mm (BxDxH) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | - |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | svart |
| Ytbehandling | - |
| Material | högtryckslaminat |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 1347 |
|---|
| GTIN | 7340032413472 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material | Övrigt |
|---|---|
| Färg | Svart |
| Bredd | 800 mm |
| Djup | 425 mm |
| Tjocklek | 12 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 870 | ||
| Bredd (mm) | 530 | ||
| Höjd (mm) | 50 | ||
| Vikt (kg) | 10 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Ritning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/RITN/RITN_912_8933103.pdf |
|---|---|