RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2017-04-10
RSK-nr enhet: ST
Vägghylla Durasquare till tvättställ i serien, vändbars så att handdukshållare hamnar på vänster eller höger sida, beställ till glas hylla
Vägghylla Durasquare till tvättställ i serien, vändbars så att handdukshållare hamnar på vänster eller höger sida, beställ till glas hylla
| RSK-nummer | 8865598 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 0031101000 |
| GTIN | 4053424467085 |
| Produkt | Väggställning |
| Produktnamn | DuraSquare |
| Dimension | - |
| Storlek | 516x333mm (BXD) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | till #073245 |
| Utförande | vändbar H eller V |
|---|---|
| Färg | krom |
| Ytbehandling | förkromad |
| Material | mässing |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | http://www.duravit.se/website/homepage/produkter/produkter/serier/durasquare.se-sv.html?p=4146822 |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 0031101000 |
|---|
| GTIN | 4053424467085 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | http://www.duravit.se/website/homepage/produkter/produkter/serier/durasquare.se-sv.html?p=4146822 |
|---|
| Material | Övrigt |
|---|---|
| Färg | Krom |
| Höjd | 400 mm |
| Monteringsmetod | Skruvhål |
| Smutsavvisande | Nej |
| Anti-bakteriell | Nej |
| Fabrikats- och typberoende | Ja |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | Skyddad | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 516 | ||
| Bredd (mm) | 400 | ||
| Höjd (mm) | 333 | ||
| Vikt (kg) | 4,5 | ||
Mellan |
|||
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Pall | ||
| Förpackningsfunktion | Skyddad | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | |||
| Bredd (mm) | 800 | ||
| Höjd (mm) | 1500 | ||
| Vikt (kg) | 130,5 | ||
| Monteringsanvisning | |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Monteringsanvisning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/MONT/MONT_784_8865590.pdf |
|---|---|
| Drift & Skötsel | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/DOS/DOS_784_8032560.pdf |
| RSK-nummer | 8865598 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 0031101000 |
| GTIN | 4053424467085 |
| Produkt | Väggställning |
| Produktnamn | DuraSquare |
| Dimension | - |
| Storlek | 516x333mm (BXD) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | till #073245 |
| Utförande | vändbar H eller V |
|---|---|
| Färg | krom |
| Ytbehandling | förkromad |
| Material | mässing |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | http://www.duravit.se/website/homepage/produkter/produkter/serier/durasquare.se-sv.html?p=4146822 |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 0031101000 |
|---|
| GTIN | 4053424467085 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | http://www.duravit.se/website/homepage/produkter/produkter/serier/durasquare.se-sv.html?p=4146822 |
|---|
| Material | Övrigt |
|---|---|
| Färg | Krom |
| Höjd | 400 mm |
| Monteringsmetod | Skruvhål |
| Smutsavvisande | Nej |
| Anti-bakteriell | Nej |
| Fabrikats- och typberoende | Ja |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | Skyddad | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 516 | ||
| Bredd (mm) | 400 | ||
| Höjd (mm) | 333 | ||
| Vikt (kg) | 4,5 | ||
Mellan |
|||
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Pall | ||
| Förpackningsfunktion | Skyddad | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | |||
| Bredd (mm) | 800 | ||
| Höjd (mm) | 1500 | ||
| Vikt (kg) | 130,5 | ||
| Monteringsanvisning | |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Monteringsanvisning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/MONT/MONT_784_8865590.pdf |
|---|---|
| Drift & Skötsel | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/DOS/DOS_784_8032560.pdf |