Inlagd: 2020-09-11
RSK-nr enhet: ST
Geberit väggavställningsyta: B=67.5cm, H=5.5cm, T=13cm, Lava / Pulverlackerad matt
Geberit väggavställningsyta: B=67.5cm, H=5.5cm, T=13cm, Lava / Pulverlackerad matt
| RSK-nummer | 8892235 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 502.327.JK.1 |
| GTIN | - |
| Produkt | Vägghylla |
| Produktnamn | - |
| Dimension | - |
| Storlek | - |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | - |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | lava |
| Ytbehandling | - |
| Material | Stål |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 502.327.JK.1 |
|---|
| GTIN | - |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Ytskydd | Belagd |
|---|---|
| Accentfärg | Grå |
| Dold fastsättning | Ja |
| Med monteringsdetaljer | Ja |
| Längd | 675 mm |
| Höjd | 55 mm |
| Djup | 130 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 4025410943231 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 720 | ||
| Bredd (mm) | 80 | ||
| Höjd (mm) | 150 | ||
| Vikt (kg) | 1,935 | ||
Mellan |
|||
| Antal i FP | 12 | ||
| GTIN FP | 4025410532503 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | 740 | ||
| Bredd (mm) | 465 | ||
| Höjd (mm) | 320 | ||
| Vikt (kg) | 25,398 | ||
Topp |
|||
| Antal i FP | 96 | ||
| GTIN FP | 4025410536020 | ||
| Förpackningstyp | Pall | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | 1200 | ||
| Bredd (mm) | 800 | ||
| Höjd (mm) | 1430 | ||
| Vikt (kg) | 207,8 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 8892235 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 502.327.JK.1 |
| GTIN | - |
| Produkt | Vägghylla |
| Produktnamn | - |
| Dimension | - |
| Storlek | - |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | - |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | lava |
| Ytbehandling | - |
| Material | Stål |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 502.327.JK.1 |
|---|
| GTIN | - |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Ytskydd | Belagd |
|---|---|
| Accentfärg | Grå |
| Dold fastsättning | Ja |
| Med monteringsdetaljer | Ja |
| Längd | 675 mm |
| Höjd | 55 mm |
| Djup | 130 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 4025410943231 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 720 | ||
| Bredd (mm) | 80 | ||
| Höjd (mm) | 150 | ||
| Vikt (kg) | 1,935 | ||
Mellan |
|||
| Antal i FP | 12 | ||
| GTIN FP | 4025410532503 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | 740 | ||
| Bredd (mm) | 465 | ||
| Höjd (mm) | 320 | ||
| Vikt (kg) | 25,398 | ||
Topp |
|||
| Antal i FP | 96 | ||
| GTIN FP | 4025410536020 | ||
| Förpackningstyp | Pall | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | 1200 | ||
| Bredd (mm) | 800 | ||
| Höjd (mm) | 1430 | ||
| Vikt (kg) | 207,8 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |