Avaktiverad 2024-11-12
Ersättningsartikel saknas
RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2021-11-08
RSK-nr enhet: ST
Allure, Shower and bath tray, Borstad Warm Sunset, for installation with 32 846 001 and 32 826 001 easy to click on and remove material: acrylic glass width 315 mm depth 136 mm SPA portfolio
Allure, Shower and bath tray, Borstad Warm Sunset, for installation with 32 846 001 and 32 826 001 easy to click on and remove material: acrylic glass width 315 mm depth 136 mm SPA portfolio
| RSK-nummer | 8892289 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 18968DL1 |
| GTIN | 4005176514463 |
| Produkt | Hylla |
| Produktnamn | Allure New hylla |
| Dimension | - |
| Storlek | 315mm/136mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | - |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | roséguld |
| Ytbehandling | - |
| Material | flermaterial |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | https://www.grohe.se/sv_se/product/18968DL1 |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 18968DL1 |
|---|
| GTIN | 4005176514463 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | https://www.grohe.se/sv_se/product/18968DL1 |
|---|
| Ytskydd | Övrigt |
|---|---|
| Säkerhetsglas | Nej |
| Med utbytbart skyddshuv/fäste | Nej |
| Vinkelutförande | Nej |
| Med separat glasskiva | Nej |
| Med tandborsthållare | Nej |
| Med glashållare | Nej |
| Med tvålpump | Nej |
| Med toalettpappers-/gästhanddukshållare | Nej |
| Med monteringsdetaljer | Ja |
| Längd | 315 mm |
| Höjd | 59 mm |
| Djup | 136 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 4005176514463 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 340 | ||
| Bredd (mm) | 145 | ||
| Höjd (mm) | 70 | ||
| Vikt (kg) | 0,93 | ||
Topp |
|||
| Antal i FP | 140 | ||
| GTIN FP | 4005176713910 | ||
| Förpackningstyp | Pall | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | 1200 | ||
| Bredd (mm) | 800 | ||
| Höjd (mm) | 970 | ||
| Vikt (kg) | 158,2 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 8892289 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 18968DL1 |
| GTIN | 4005176514463 |
| Produkt | Hylla |
| Produktnamn | Allure New hylla |
| Dimension | - |
| Storlek | 315mm/136mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | - |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | roséguld |
| Ytbehandling | - |
| Material | flermaterial |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | https://www.grohe.se/sv_se/product/18968DL1 |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 18968DL1 |
|---|
| GTIN | 4005176514463 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | https://www.grohe.se/sv_se/product/18968DL1 |
|---|
| Ytskydd | Övrigt |
|---|---|
| Säkerhetsglas | Nej |
| Med utbytbart skyddshuv/fäste | Nej |
| Vinkelutförande | Nej |
| Med separat glasskiva | Nej |
| Med tandborsthållare | Nej |
| Med glashållare | Nej |
| Med tvålpump | Nej |
| Med toalettpappers-/gästhanddukshållare | Nej |
| Med monteringsdetaljer | Ja |
| Längd | 315 mm |
| Höjd | 59 mm |
| Djup | 136 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 4005176514463 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 340 | ||
| Bredd (mm) | 145 | ||
| Höjd (mm) | 70 | ||
| Vikt (kg) | 0,93 | ||
Topp |
|||
| Antal i FP | 140 | ||
| GTIN FP | 4005176713910 | ||
| Förpackningstyp | Pall | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | 1200 | ||
| Bredd (mm) | 800 | ||
| Höjd (mm) | 970 | ||
| Vikt (kg) | 158,2 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |