RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2008-02-15
RSK-nr enhet: ST
Skåform 4 mirro – med gångjärnshängda speglar Skåform Badrumsskåp är tillverkade av kompaktlaminat (HPL) ett material som är extremt hållbart, tåligt mot vatten och hygieniskt. Skåform mirro ett snyggt och funktionellt badrumsskåp för alla miljöer. Kanter och gångjärn är dolda bakom gångjärnshängda spegeldörrar med dämpning. Badrumsskåpen kan monteras på en rostfri upphängningsplåt som limmats på kaklet. Det vill säga inga hål i tätskiktet. Mått 650x550x147 mm
Skåform 4 mirro – med gångjärnshängda speglar Skåform Badrumsskåp är tillverkade av kompaktlaminat (HPL) ett material som är extremt hållbart, tåligt mot vatten och hygieniskt. Skåform mirro ett snyggt och funktionellt badrumsskåp för alla miljöer. Kanter och gångjärn är dolda bakom gångjärnshängda spegeldörrar med dämpning. Badrumsskåpen kan monteras på en rostfri upphängningsplåt som limmats på kaklet. Det vill säga inga hål i tätskiktet. Mått 650x550x147 mm
| RSK-nummer | 8970063 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 2010004 |
| GTIN | 7340118400044 |
| Produkt | Badrumsskåp |
| Produktnamn | Skåform 4 mirro |
| Dimension | - |
| Storlek | 650x550x125 |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | - |
| Utförande | 2 spegeldörrar |
|---|---|
| Färg | vit med svart kant |
| Ytbehandling | - |
| Material | kompaktlaminat |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | https://www.skanebeslag.se/produkter/badrumsskap-underskap/badrumsskap-kompaktlaminat-skaform/skaform-mirro/badrumsskap-skaform-mirro-4-b-650-x-h-550-x-dj-147-mm-svart-kant |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 2010004 |
|---|
| GTIN | 7340118400044 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | https://www.skanebeslag.se/produkter/badrumsskap-underskap/badrumsskap-kompaktlaminat-skaform/skaform-mirro/badrumsskap-skaform-mirro-4-b-650-x-h-550-x-dj-147-mm-svart-kant |
|---|
| Höjd | 550 mm |
|---|---|
| Bredd | 650 mm |
| Djup | 147 mm |
| Antal dörrar totalt | 2 |
| Antal dörrar vänsteröppnade | 1 |
| Antal dörrar högeröppnade | 1 |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 660 | ||
| Bredd (mm) | 190 | ||
| Höjd (mm) | 590 | ||
| Vikt (kg) | 15 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 8970063 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 2010004 |
| GTIN | 7340118400044 |
| Produkt | Badrumsskåp |
| Produktnamn | Skåform 4 mirro |
| Dimension | - |
| Storlek | 650x550x125 |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | - |
| Utförande | 2 spegeldörrar |
|---|---|
| Färg | vit med svart kant |
| Ytbehandling | - |
| Material | kompaktlaminat |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | https://www.skanebeslag.se/produkter/badrumsskap-underskap/badrumsskap-kompaktlaminat-skaform/skaform-mirro/badrumsskap-skaform-mirro-4-b-650-x-h-550-x-dj-147-mm-svart-kant |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 2010004 |
|---|
| GTIN | 7340118400044 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | https://www.skanebeslag.se/produkter/badrumsskap-underskap/badrumsskap-kompaktlaminat-skaform/skaform-mirro/badrumsskap-skaform-mirro-4-b-650-x-h-550-x-dj-147-mm-svart-kant |
|---|
| Höjd | 550 mm |
|---|---|
| Bredd | 650 mm |
| Djup | 147 mm |
| Antal dörrar totalt | 2 |
| Antal dörrar vänsteröppnade | 1 |
| Antal dörrar högeröppnade | 1 |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 660 | ||
| Bredd (mm) | 190 | ||
| Höjd (mm) | 590 | ||
| Vikt (kg) | 15 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |