RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2009-09-25
RSK-nr enhet: ST
Skåform Badrumsskåp är tillverkade av kompaktlaminat (HPL) ett material som är extremt hållbart, tåligt mot vatten och hygieniskt. Skåform cristallo ett elegant och funktionellt badrumsskåp för alla miljöer. Kanter och gångjärn är placerade bakom dubbelsidig spegeldörr med dämpning. Mått 400x550x140 mm
Skåform Badrumsskåp är tillverkade av kompaktlaminat (HPL) ett material som är extremt hållbart, tåligt mot vatten och hygieniskt. Skåform cristallo ett elegant och funktionellt badrumsskåp för alla miljöer. Kanter och gångjärn är placerade bakom dubbelsidig spegeldörr med dämpning. Mått 400x550x140 mm
| RSK-nummer | 8970081 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 2051007 |
| GTIN | 7340118400518 |
| Produkt | Badrumsskåp |
| Produktnamn | Skåform 7 C Cristallo |
| Dimension | - |
| Storlek | 400x550x140mm (BxDxH) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | - |
| Utförande | 1 spegeldörr |
|---|---|
| Färg | vit |
| Ytbehandling | - |
| Material | kompaktlaminat/spegelglas |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | https://www.skanebeslag.se/produkter/badrumsskap-underskap/badrumsskap-kompaktlaminat-skaform/skaform-cristallo/badrumsskap-skaform-cristallo-7-b-400-x-h-550-x-dj-140-mm-vit-kant |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 2051007 |
|---|
| GTIN | 7340118400518 |
|---|
| Höjd | 550 mm |
|---|---|
| Bredd | 400 mm |
| Djup | 140 mm |
| Antal dörrar totalt | 1 |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 580 | ||
| Bredd (mm) | 185 | ||
| Höjd (mm) | 436 | ||
| Vikt (kg) | 11,3 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 8970081 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 2051007 |
| GTIN | 7340118400518 |
| Produkt | Badrumsskåp |
| Produktnamn | Skåform 7 C Cristallo |
| Dimension | - |
| Storlek | 400x550x140mm (BxDxH) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | - |
| Utförande | 1 spegeldörr |
|---|---|
| Färg | vit |
| Ytbehandling | - |
| Material | kompaktlaminat/spegelglas |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | https://www.skanebeslag.se/produkter/badrumsskap-underskap/badrumsskap-kompaktlaminat-skaform/skaform-cristallo/badrumsskap-skaform-cristallo-7-b-400-x-h-550-x-dj-140-mm-vit-kant |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 2051007 |
|---|
| GTIN | 7340118400518 |
|---|
| Höjd | 550 mm |
|---|---|
| Bredd | 400 mm |
| Djup | 140 mm |
| Antal dörrar totalt | 1 |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 580 | ||
| Bredd (mm) | 185 | ||
| Höjd (mm) | 436 | ||
| Vikt (kg) | 11,3 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |