RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2010-02-02
RSK-nr enhet: ST
Skåform 8 polar - med skjutbara speglar Skåform Badrumsskåp är tillverkade av kompaktlaminat (HPL) ett material som är extremt hållbart, tåligt mot vatten och hygieniskt. Skåform polar är ett skåp för tuffa badrumsmiljöer med ny smakfull design och vita kanter. De skjutbara speglar glider lätt i sina spår. Badrumsskåpen kan monteras på en rostfri upphängningsplåt som limmats på kaklet. Det vill säga inga hål i tätskiktet. Mått 550x525x140 mm
Skåform 8 polar - med skjutbara speglar Skåform Badrumsskåp är tillverkade av kompaktlaminat (HPL) ett material som är extremt hållbart, tåligt mot vatten och hygieniskt. Skåform polar är ett skåp för tuffa badrumsmiljöer med ny smakfull design och vita kanter. De skjutbara speglar glider lätt i sina spår. Badrumsskåpen kan monteras på en rostfri upphängningsplåt som limmats på kaklet. Det vill säga inga hål i tätskiktet. Mått 550x525x140 mm
| RSK-nummer | 8970198 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 2050008 |
| GTIN | 7340118400457 |
| Produkt | Badrumsskåp |
| Produktnamn | Skåform 8 Polar |
| Dimension | - |
| Storlek | 550x525x140mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | - |
| Utförande | 2 skjutbara spegeldörrar |
|---|---|
| Färg | vit |
| Ytbehandling | - |
| Material | kompaktlaminat |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | https://www.skanebeslag.se/produkter/badrumsskap-underskap/badrumsskap-kompaktlaminat-skaform/skaform-polar/badrumsskap-skaform-polar-8-b-550-x-h-525-x-dj-147-mm-vit-kant |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 2050008 |
|---|
| GTIN | 7340118400457 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | https://www.skanebeslag.se/produkter/badrumsskap-underskap/badrumsskap-kompaktlaminat-skaform/skaform-polar/badrumsskap-skaform-polar-8-b-550-x-h-525-x-dj-147-mm-vit-kant |
|---|
| Höjd | 525 mm |
|---|---|
| Bredd | 550 mm |
| Djup | 147 mm |
| Antal skjutdörrar | 2 |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 580 | ||
| Bredd (mm) | 160 | ||
| Höjd (mm) | 560 | ||
| Vikt (kg) | 12 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 8970198 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 2050008 |
| GTIN | 7340118400457 |
| Produkt | Badrumsskåp |
| Produktnamn | Skåform 8 Polar |
| Dimension | - |
| Storlek | 550x525x140mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | - |
| Utförande | 2 skjutbara spegeldörrar |
|---|---|
| Färg | vit |
| Ytbehandling | - |
| Material | kompaktlaminat |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | https://www.skanebeslag.se/produkter/badrumsskap-underskap/badrumsskap-kompaktlaminat-skaform/skaform-polar/badrumsskap-skaform-polar-8-b-550-x-h-525-x-dj-147-mm-vit-kant |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 2050008 |
|---|
| GTIN | 7340118400457 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | https://www.skanebeslag.se/produkter/badrumsskap-underskap/badrumsskap-kompaktlaminat-skaform/skaform-polar/badrumsskap-skaform-polar-8-b-550-x-h-525-x-dj-147-mm-vit-kant |
|---|
| Höjd | 525 mm |
|---|---|
| Bredd | 550 mm |
| Djup | 147 mm |
| Antal skjutdörrar | 2 |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 580 | ||
| Bredd (mm) | 160 | ||
| Höjd (mm) | 560 | ||
| Vikt (kg) | 12 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |