RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2024-10-07
RSK-nr enhet: ST
Spegelskåp Dalby 60x70x13 vit med 1 dörr.
Spegelskåp Dalby 60x70x13 vit med 1 dörr.
| RSK-nummer | 8946366 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 26260 |
| GTIN | 7323100383150 |
| Produkt | Spegelskåp |
| Produktnamn | Spegelskåp Dalby 1-Spg 60 Vit |
| Dimension | - |
| Storlek | 600x700x130mm (BxHxD) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | - |
| Utförande | 2 glashyllor |
|---|---|
| Färg | vit |
| Ytbehandling | - |
| Material | spånskiva |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 26260 |
|---|
| GTIN | 7323100383150 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Modell/Utförande | Med speglar på ut- och insida |
|---|---|
| Infällt montage | Nej |
| Höjd | 700 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Djup | 130 mm |
| Antal dörrar totalt | 1 |
| Antal dörrar vänsteröppnade | 1 |
| Antal dörrar högeröppnade | 1 |
| Vändbar dörr | Nej |
| Antal svängdörrar | 1 |
| Antal skjutdörrar | 0 |
| Antal lådor | 0 |
| Antal öppna fack | 0 |
| Material stomme | Spånskiva |
| Material front | Glas |
| Färg stomme | Vit |
| Färg front | Övrigt |
| Med accent-/inlägg-/kontrastfärg | Nej |
| Med handtag | Ja |
| Utförande handtag | Grepp/Handtag |
| Mjukstängningssystem | Ja |
| Med push-to-open-funktion | Nej |
| Med säkerhetslås | Nej |
| Med hylla | Ja |
| Material hylla | Glas |
| Med belysning | Nej |
| Med toppbelysning | Nej |
| Med underbelysning | Nej |
| Med frontbelysning | Nej |
| Med invändig belysning | Nej |
| Med väggbelysning | Nej |
| Typ av belysning | Övrigt |
| Typ av omkopplare/brytare | Övrigt |
| Antal eluttag | 0 |
| Med spegelvärmare | Nej |
| Med ljuskälla | Nej |
| Färg på ljus justerbar | Nej |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 7323100383150 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 130 | ||
| Bredd (mm) | 600 | ||
| Höjd (mm) | 700 | ||
| Vikt (kg) | 14 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 8946366 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 26260 |
| GTIN | 7323100383150 |
| Produkt | Spegelskåp |
| Produktnamn | Spegelskåp Dalby 1-Spg 60 Vit |
| Dimension | - |
| Storlek | 600x700x130mm (BxHxD) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | - |
| Utförande | 2 glashyllor |
|---|---|
| Färg | vit |
| Ytbehandling | - |
| Material | spånskiva |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 26260 |
|---|
| GTIN | 7323100383150 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Modell/Utförande | Med speglar på ut- och insida |
|---|---|
| Infällt montage | Nej |
| Höjd | 700 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Djup | 130 mm |
| Antal dörrar totalt | 1 |
| Antal dörrar vänsteröppnade | 1 |
| Antal dörrar högeröppnade | 1 |
| Vändbar dörr | Nej |
| Antal svängdörrar | 1 |
| Antal skjutdörrar | 0 |
| Antal lådor | 0 |
| Antal öppna fack | 0 |
| Material stomme | Spånskiva |
| Material front | Glas |
| Färg stomme | Vit |
| Färg front | Övrigt |
| Med accent-/inlägg-/kontrastfärg | Nej |
| Med handtag | Ja |
| Utförande handtag | Grepp/Handtag |
| Mjukstängningssystem | Ja |
| Med push-to-open-funktion | Nej |
| Med säkerhetslås | Nej |
| Med hylla | Ja |
| Material hylla | Glas |
| Med belysning | Nej |
| Med toppbelysning | Nej |
| Med underbelysning | Nej |
| Med frontbelysning | Nej |
| Med invändig belysning | Nej |
| Med väggbelysning | Nej |
| Typ av belysning | Övrigt |
| Typ av omkopplare/brytare | Övrigt |
| Antal eluttag | 0 |
| Med spegelvärmare | Nej |
| Med ljuskälla | Nej |
| Färg på ljus justerbar | Nej |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 7323100383150 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 130 | ||
| Bredd (mm) | 600 | ||
| Höjd (mm) | 700 | ||
| Vikt (kg) | 14 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |