Avaktiverad 2022-04-01
Ersättningsartikel saknas
RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2017-11-17
RSK-nr enhet: ST
DK spegelskåp 122x13x68 skiffergrå med LED-belysning, dold belysning, eluttag och 2 hyllor.
DK spegelskåp 122x13x68 skiffergrå med LED-belysning, dold belysning, eluttag och 2 hyllor.
| RSK-nummer | 8947717 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 137124 |
| GTIN | 7323100178206 |
| Produkt | Spegelskåp |
| Produktnamn | Spegelskåp DK 120 Vänster |
| Dimension | - |
| Storlek | 1200x120x650mm (BxDxH) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | 230V |
| Funktion | vägghängd |
| Utförande | LED, stämningsljus, eluttag |
|---|---|
| Färg | skiffergrå |
| Ytbehandling | UV-lackerad |
| Material | spånskiva, flermaterial |
| Standard | IP44 |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 137124 |
|---|
| GTIN | 7323100178206 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Bredd | 120 mm |
|---|---|
| Djup | 13 mm |
| Antal öppna fack | 0 |
| Material stomme | Spånskiva |
| Material front | Glas |
| Färg stomme | Grå |
| Färg front | Övrigt |
| Med accent-/inlägg-/kontrastfärg | Nej |
| Med hylla | Ja |
| Med toppbelysning | Ja |
| Med underbelysning | Nej |
| Med frontbelysning | Ja |
| Med invändig belysning | Nej |
| Med väggbelysning | Nej |
| Typ av belysning | LED |
| Typ av omkopplare/brytare | Till-/Frånknapp |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 7323100178206 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 140 | ||
| Bredd (mm) | 1220 | ||
| Höjd (mm) | 670 | ||
| Vikt (kg) | 30 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 8947717 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 137124 |
| GTIN | 7323100178206 |
| Produkt | Spegelskåp |
| Produktnamn | Spegelskåp DK 120 Vänster |
| Dimension | - |
| Storlek | 1200x120x650mm (BxDxH) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | 230V |
| Funktion | vägghängd |
| Utförande | LED, stämningsljus, eluttag |
|---|---|
| Färg | skiffergrå |
| Ytbehandling | UV-lackerad |
| Material | spånskiva, flermaterial |
| Standard | IP44 |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 137124 |
|---|
| GTIN | 7323100178206 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Bredd | 120 mm |
|---|---|
| Djup | 13 mm |
| Antal öppna fack | 0 |
| Material stomme | Spånskiva |
| Material front | Glas |
| Färg stomme | Grå |
| Färg front | Övrigt |
| Med accent-/inlägg-/kontrastfärg | Nej |
| Med hylla | Ja |
| Med toppbelysning | Ja |
| Med underbelysning | Nej |
| Med frontbelysning | Ja |
| Med invändig belysning | Nej |
| Med väggbelysning | Nej |
| Typ av belysning | LED |
| Typ av omkopplare/brytare | Till-/Frånknapp |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 7323100178206 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 140 | ||
| Bredd (mm) | 1220 | ||
| Höjd (mm) | 670 | ||
| Vikt (kg) | 30 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |