Inlagd: 2018-06-08
RSK-nr enhet: ST
NORO FLEX är en smart serie av speglar och spegelskåp som med fördel matchas med NORO FLEX belysning. Serien finns i olika dimensioner där man väljer bland stilren LED-lampa eller väldigt praktisk LED-profilsbelysning, belysningarna passar både till spegel och spegelskåp.
NORO FLEX är en smart serie av speglar och spegelskåp som med fördel matchas med NORO FLEX belysning. Serien finns i olika dimensioner där man väljer bland stilren LED-lampa eller väldigt praktisk LED-profilsbelysning, belysningarna passar både till spegel och spegelskåp.
| RSK-nummer | 8947783 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 32003 |
| GTIN | 7340032403213 |
| Produkt | Spegelskåp |
| Produktnamn | Spegelskåp Flex Vit Matt 800 |
| Dimension | - |
| Storlek | 800x145x650mm (BxDxH) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | mjukstängande dörrar |
| Utförande | 2 dörrar, 2 hyllor i glas |
|---|---|
| Färg | vit |
| Ytbehandling | lackerad |
| Material | MDF/spånskiva/spegelglas |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 32003 |
|---|
| GTIN | 7340032403213 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Modell/Utförande | Med speglar på ut- och insida |
|---|---|
| Bredd | 800 mm |
| Djup | 145 mm |
| Antal dörrar totalt | 2 |
| Material stomme | Spånskiva |
| Färg stomme | Vit |
| Med hylla | Ja |
| Med toppbelysning | Nej |
| Med underbelysning | Nej |
| Med frontbelysning | Nej |
| Med invändig belysning | Nej |
| Med spegelvärmare | Nej |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 200 | ||
| Bredd (mm) | 860 | ||
| Höjd (mm) | 710 | ||
| Vikt (kg) | 18,5 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 8947783 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 32003 |
| GTIN | 7340032403213 |
| Produkt | Spegelskåp |
| Produktnamn | Spegelskåp Flex Vit Matt 800 |
| Dimension | - |
| Storlek | 800x145x650mm (BxDxH) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | mjukstängande dörrar |
| Utförande | 2 dörrar, 2 hyllor i glas |
|---|---|
| Färg | vit |
| Ytbehandling | lackerad |
| Material | MDF/spånskiva/spegelglas |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 32003 |
|---|
| GTIN | 7340032403213 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Modell/Utförande | Med speglar på ut- och insida |
|---|---|
| Bredd | 800 mm |
| Djup | 145 mm |
| Antal dörrar totalt | 2 |
| Material stomme | Spånskiva |
| Färg stomme | Vit |
| Med hylla | Ja |
| Med toppbelysning | Nej |
| Med underbelysning | Nej |
| Med frontbelysning | Nej |
| Med invändig belysning | Nej |
| Med spegelvärmare | Nej |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 200 | ||
| Bredd (mm) | 860 | ||
| Höjd (mm) | 710 | ||
| Vikt (kg) | 18,5 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |