Avaktiverad 2024-08-30
Ersättningsartikel saknas
RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2018-10-09
RSK-nr enhet: ST
Skåpet är tillverkat i pulvermålat stål med nanokeramisk ytbehandling. Stickkontakten finns inne i skåpet i vänster. Skåpet har spegeldörrar med två sidor. Den elektroniska tilläggsutrustningen tänder lampan snabbt och förlänger dess användningstid.
Skåpet är tillverkat i pulvermålat stål med nanokeramisk ytbehandling. Stickkontakten finns inne i skåpet i vänster. Skåpet har spegeldörrar med två sidor. Den elektroniska tilläggsutrustningen tänder lampan snabbt och förlänger dess användningstid.
| RSK-nummer | 8947808 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | V2020341 |
| GTIN | 6417292020953 |
| Produkt | Spegelskåp |
| Produktnamn | VPK 700 vänster |
| Dimension | - |
| Storlek | 620x700x145/180mm (BxHxD) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | 230V 18W |
| Funktion | eluttag, dubbelt |
| Utförande | med belysning |
|---|---|
| Färg | vit |
| Ytbehandling | nanokeramisk ytbeläggning |
| Material | pulvermålat stål |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | V2020341 |
|---|
| GTIN | 6417292020953 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Modell/Utförande | Med speglar på ut- och insida |
|---|---|
| Bredd | 620 mm |
| Djup | 145 mm |
| Antal dörrar totalt | 2 |
| Antal dörrar vänsteröppnade | 1 |
| Antal dörrar högeröppnade | 1 |
| Antal svängdörrar | 0 |
| Antal skjutdörrar | 0 |
| Antal lådor | 0 |
| Antal öppna fack | 0 |
| Material stomme | Stål |
| Material front | Glas |
| Färg stomme | Vit |
| Färg front | Övrigt |
| Med accent-/inlägg-/kontrastfärg | Nej |
| Med handtag | Nej |
| Med säkerhetslås | Nej |
| Med hylla | Ja |
| Med toppbelysning | Nej |
| Med underbelysning | Nej |
| Med frontbelysning | Ja |
| Med invändig belysning | Nej |
| Med spegelvärmare | Nej |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 8947808 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | V2020341 |
| GTIN | 6417292020953 |
| Produkt | Spegelskåp |
| Produktnamn | VPK 700 vänster |
| Dimension | - |
| Storlek | 620x700x145/180mm (BxHxD) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | 230V 18W |
| Funktion | eluttag, dubbelt |
| Utförande | med belysning |
|---|---|
| Färg | vit |
| Ytbehandling | nanokeramisk ytbeläggning |
| Material | pulvermålat stål |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | V2020341 |
|---|
| GTIN | 6417292020953 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Modell/Utförande | Med speglar på ut- och insida |
|---|---|
| Bredd | 620 mm |
| Djup | 145 mm |
| Antal dörrar totalt | 2 |
| Antal dörrar vänsteröppnade | 1 |
| Antal dörrar högeröppnade | 1 |
| Antal svängdörrar | 0 |
| Antal skjutdörrar | 0 |
| Antal lådor | 0 |
| Antal öppna fack | 0 |
| Material stomme | Stål |
| Material front | Glas |
| Färg stomme | Vit |
| Färg front | Övrigt |
| Med accent-/inlägg-/kontrastfärg | Nej |
| Med handtag | Nej |
| Med säkerhetslås | Nej |
| Med hylla | Ja |
| Med toppbelysning | Nej |
| Med underbelysning | Nej |
| Med frontbelysning | Ja |
| Med invändig belysning | Nej |
| Med spegelvärmare | Nej |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |