RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2013-03-06
RSK-nr enhet: ST
Spegel, 600 x 1000 x 5 mm, inkl. 4 st. spegelhållare
Spegel, 600 x 1000 x 5 mm, inkl. 4 st. spegelhållare
| RSK-nummer | 7972513 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | RT924 |
| GTIN | 5708590237442 |
| Produkt | Spegel |
| Produktnamn | - |
| Dimension | - |
| Storlek | 600x1000x5mm (BxHxT) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | - |
| Utförande | med monteringsskruvar |
|---|---|
| Färg | spegelglas |
| Ytbehandling | - |
| Material | glas/mässing |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | https://pressalit.com/sv-se/badrumstillbehoer/spegel-och-spegelhaallare/spegel-600-x-1000-mm-med-spegelhaallare/p-rt924/ |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | RT924 |
|---|
| GTIN | 5708590237442 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | https://pressalit.com/sv-se/badrumstillbehoer/spegel-och-spegelhaallare/spegel-600-x-1000-mm-med-spegelhaallare/p-rt924/ |
|---|
| Material | Glas |
|---|---|
| Vandalskyddad | Nej |
| Utförandeform | Väggspegel |
| Form | Rektangulär |
| Glasdesign | Klar |
| Förstoringsspegel | Nej |
| Med spegelram | Nej |
| Med fasad kant | Ja |
| Typ av fasett | Slipad (Grinded) |
| Utförande fasett | Runtom |
| Med monteringsdetaljer | Ja |
| Färg monteringsdetaljer | Krom |
| Med kondensskydd | Nej |
| Med belysning | Nej |
| Med eluttag | Nej |
| Med rakuttag | Nej |
| Med värmare | Nej |
| Tjocklek | 5 mm |
| Höjd | 600 mm |
| Bredd | 1000 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 5708590237442 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 1112 | ||
| Bredd (mm) | 656 | ||
| Höjd (mm) | 39 | ||
| Vikt (kg) | 9,344 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 7972513 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | RT924 |
| GTIN | 5708590237442 |
| Produkt | Spegel |
| Produktnamn | - |
| Dimension | - |
| Storlek | 600x1000x5mm (BxHxT) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | - |
| Utförande | med monteringsskruvar |
|---|---|
| Färg | spegelglas |
| Ytbehandling | - |
| Material | glas/mässing |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | https://pressalit.com/sv-se/badrumstillbehoer/spegel-och-spegelhaallare/spegel-600-x-1000-mm-med-spegelhaallare/p-rt924/ |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | RT924 |
|---|
| GTIN | 5708590237442 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | https://pressalit.com/sv-se/badrumstillbehoer/spegel-och-spegelhaallare/spegel-600-x-1000-mm-med-spegelhaallare/p-rt924/ |
|---|
| Material | Glas |
|---|---|
| Vandalskyddad | Nej |
| Utförandeform | Väggspegel |
| Form | Rektangulär |
| Glasdesign | Klar |
| Förstoringsspegel | Nej |
| Med spegelram | Nej |
| Med fasad kant | Ja |
| Typ av fasett | Slipad (Grinded) |
| Utförande fasett | Runtom |
| Med monteringsdetaljer | Ja |
| Färg monteringsdetaljer | Krom |
| Med kondensskydd | Nej |
| Med belysning | Nej |
| Med eluttag | Nej |
| Med rakuttag | Nej |
| Med värmare | Nej |
| Tjocklek | 5 mm |
| Höjd | 600 mm |
| Bredd | 1000 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 5708590237442 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 1112 | ||
| Bredd (mm) | 656 | ||
| Höjd (mm) | 39 | ||
| Vikt (kg) | 9,344 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |