Inlagd: 2019-02-18
RSK-nr enhet: ST
Alterna Basic Planspeglar, kan monteras stående eller liggande. Fästen ingår ej.
Alterna Basic Planspeglar, kan monteras stående eller liggande. Fästen ingår ej.
| RSK-nummer | 8948016 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | - |
| GTIN | 7332508070609 |
| Produkt | Spegel |
| Produktnamn | Alterna Basic 600x450 |
| Dimension | - |
| Storlek | 600x450x4mm (HxBxD) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | - |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | spegelglas |
| Ytbehandling | - |
| Material | spegelglas |
| Standard | - |
| Övrig info | Monteras liggande el stående |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | - |
|---|
| GTIN | 7332508070609 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material | Glas |
|---|---|
| Utförandeform | Väggspegel |
| Form | Rektangulär |
| Glasdesign | Klar |
| Med spegelram | Nej |
| Typ av yta | Blank |
| Tjocklek | 4 mm |
| Höjd | 600 mm |
| Bredd | 600 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 621 | ||
| Bredd (mm) | 477 | ||
| Höjd (mm) | 26 | ||
| Vikt (kg) | 2,97 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_212_7780647.pdf |
|---|---|
| InstallationsBVD | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/IBVD/iBVD 5562870229-00698 v1.pdf |
| Prestandadeklaration (DOP) | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/CEDKL/CEDKL_212_8948015.pdf |
| Ritning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/RITN/RITN_212_8948016.pdf |
| RSK-nummer | 8948016 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | - |
| GTIN | 7332508070609 |
| Produkt | Spegel |
| Produktnamn | Alterna Basic 600x450 |
| Dimension | - |
| Storlek | 600x450x4mm (HxBxD) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | - |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | spegelglas |
| Ytbehandling | - |
| Material | spegelglas |
| Standard | - |
| Övrig info | Monteras liggande el stående |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | - |
|---|
| GTIN | 7332508070609 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material | Glas |
|---|---|
| Utförandeform | Väggspegel |
| Form | Rektangulär |
| Glasdesign | Klar |
| Med spegelram | Nej |
| Typ av yta | Blank |
| Tjocklek | 4 mm |
| Höjd | 600 mm |
| Bredd | 600 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 621 | ||
| Bredd (mm) | 477 | ||
| Höjd (mm) | 26 | ||
| Vikt (kg) | 2,97 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_212_7780647.pdf |
|---|---|
| InstallationsBVD | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/IBVD/iBVD 5562870229-00698 v1.pdf |
| Prestandadeklaration (DOP) | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/CEDKL/CEDKL_212_8948015.pdf |
| Ritning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/RITN/RITN_212_8948016.pdf |