Inlagd: 2022-02-04
RSK-nr enhet: ST
Graphic Base Tvättställsskåp
Graphic Base Tvättställsskåp
| RSK-nummer | 8908884 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | GB71GBVC60AG00 |
| GTIN | 7391530079233 |
| Produkt | Tvättställsskåpspaket |
| Produktnamn | Graphic Base |
| Dimension | - |
| Storlek | 535x650x280mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | - |
| Utförande | underskåp och tvättställ |
|---|---|
| Färg | vit |
| Ytbehandling | - |
| Material | badrumsklassad MDF |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | GB71GBVC60AG00 |
|---|
| GTIN | 7391530079233 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Monteringsmetod | Vägg |
|---|---|
| Med bänkskiva/överdel | Nej |
| Med tvättställ | Nej |
| Höjd | 550 mm |
| Bredd | 540 mm |
| Djup | 280 mm |
| Antal dörrar totalt | 1 |
| Antal lådor | 2 |
| Material stomme | Spånskiva |
| Material front | Spånskiva |
| Färg stomme | Vit |
| Färg front | Vit |
| Med handtag | Nej |
| Mjukstängningssystem | Ja |
| Med push-to-open-funktion | Nej |
| Med kran/blandare | Nej |
| Med bottenventil | Nej |
| Med vattenlås | Nej |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 300 | ||
| Bredd (mm) | 550 | ||
| Höjd (mm) | 550 | ||
| Vikt (kg) | 12,4 | ||
Topp |
|||
| Antal i FP | 8 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Pall | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | 1200 | ||
| Bredd (mm) | 800 | ||
| Höjd (mm) | 1540 | ||
| Vikt (kg) | 114,2 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 8908884 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | GB71GBVC60AG00 |
| GTIN | 7391530079233 |
| Produkt | Tvättställsskåpspaket |
| Produktnamn | Graphic Base |
| Dimension | - |
| Storlek | 535x650x280mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | - |
| Utförande | underskåp och tvättställ |
|---|---|
| Färg | vit |
| Ytbehandling | - |
| Material | badrumsklassad MDF |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | GB71GBVC60AG00 |
|---|
| GTIN | 7391530079233 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Monteringsmetod | Vägg |
|---|---|
| Med bänkskiva/överdel | Nej |
| Med tvättställ | Nej |
| Höjd | 550 mm |
| Bredd | 540 mm |
| Djup | 280 mm |
| Antal dörrar totalt | 1 |
| Antal lådor | 2 |
| Material stomme | Spånskiva |
| Material front | Spånskiva |
| Färg stomme | Vit |
| Färg front | Vit |
| Med handtag | Nej |
| Mjukstängningssystem | Ja |
| Med push-to-open-funktion | Nej |
| Med kran/blandare | Nej |
| Med bottenventil | Nej |
| Med vattenlås | Nej |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 300 | ||
| Bredd (mm) | 550 | ||
| Höjd (mm) | 550 | ||
| Vikt (kg) | 12,4 | ||
Topp |
|||
| Antal i FP | 8 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Pall | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | 1200 | ||
| Bredd (mm) | 800 | ||
| Höjd (mm) | 1540 | ||
| Vikt (kg) | 114,2 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |