Avaktiverad 2025-04-16
Ersättningsartikel saknas
Inlagd: 2021-06-29
RSK-nr enhet: ST
IFÖ Vinta möbelpaket, två dörrar: vit/IFÖClean, matt vit/melaminbelagd, vit/lackerad matt, B=56cm, H=69.6cm, T=44cm, Kranhål=Mitten, Överfyllnad=Synlig
IFÖ Vinta möbelpaket, två dörrar: vit/IFÖClean, matt vit/melaminbelagd, vit/lackerad matt, B=56cm, H=69.6cm, T=44cm, Kranhål=Mitten, Överfyllnad=Synlig
| RSK-nummer | 8914117 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 502.447.00.1 |
| GTIN | 4025410608215 |
| Produkt | Tvättställsskåpspaket |
| Produktnamn | IFÖ Vinta möbelpaket |
| Dimension | - |
| Storlek | 420 x 525 x 630 |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | - |
| Utförande | underskåp och tvättställ |
|---|---|
| Färg | vit |
| Ytbehandling | lackerad MDF/glaserat porslin |
| Material | MDF/porslin |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 502.447.00.1 |
|---|
| GTIN | 4025410608215 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Monteringsmetod | Vägg |
|---|---|
| Med bänkskiva/överdel | Nej |
| Med tvättställ | Ja |
| Antal bassänger | 1 |
| Höjd | 696 mm |
| Bredd | 560 mm |
| Djup | 440 mm |
| Antal dörrar totalt | 2 |
| Antal dörrar vänsteröppnade | 1 |
| Antal dörrar högeröppnade | 1 |
| Antal svängdörrar | 2 |
| Med tvättkorg | Nej |
| Antal skjutdörrar | 0 |
| Antal rulldörrar | 0 |
| Antal lådor | 0 |
| Antal öppna fack | 0 |
| Material stomme | Spånskiva |
| Material front | MDF |
| Färg stomme | Vit |
| Färg front | Vit |
| Med accent-/inlägg-/kontrastfärg | Nej |
| Med handtag | Ja |
| Utförande handtag | Grepp/Handtag |
| Mjukstängningssystem | Ja |
| Med push-to-open-funktion | Nej |
| Med bottenventil | Nej |
| Med vattenlås | Ja |
| Med handdukshållare | Nej |
| Med spegel | Nej |
| Dimningsbar | Nej |
| Med eluttag | Nej |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 4025410608215 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 500 | ||
| Bredd (mm) | 615 | ||
| Höjd (mm) | 680 | ||
| Vikt (kg) | 19 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 8914117 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 502.447.00.1 |
| GTIN | 4025410608215 |
| Produkt | Tvättställsskåpspaket |
| Produktnamn | IFÖ Vinta möbelpaket |
| Dimension | - |
| Storlek | 420 x 525 x 630 |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | - |
| Utförande | underskåp och tvättställ |
|---|---|
| Färg | vit |
| Ytbehandling | lackerad MDF/glaserat porslin |
| Material | MDF/porslin |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 502.447.00.1 |
|---|
| GTIN | 4025410608215 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Monteringsmetod | Vägg |
|---|---|
| Med bänkskiva/överdel | Nej |
| Med tvättställ | Ja |
| Antal bassänger | 1 |
| Höjd | 696 mm |
| Bredd | 560 mm |
| Djup | 440 mm |
| Antal dörrar totalt | 2 |
| Antal dörrar vänsteröppnade | 1 |
| Antal dörrar högeröppnade | 1 |
| Antal svängdörrar | 2 |
| Med tvättkorg | Nej |
| Antal skjutdörrar | 0 |
| Antal rulldörrar | 0 |
| Antal lådor | 0 |
| Antal öppna fack | 0 |
| Material stomme | Spånskiva |
| Material front | MDF |
| Färg stomme | Vit |
| Färg front | Vit |
| Med accent-/inlägg-/kontrastfärg | Nej |
| Med handtag | Ja |
| Utförande handtag | Grepp/Handtag |
| Mjukstängningssystem | Ja |
| Med push-to-open-funktion | Nej |
| Med bottenventil | Nej |
| Med vattenlås | Ja |
| Med handdukshållare | Nej |
| Med spegel | Nej |
| Dimningsbar | Nej |
| Med eluttag | Nej |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 4025410608215 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 500 | ||
| Bredd (mm) | 615 | ||
| Höjd (mm) | 680 | ||
| Vikt (kg) | 19 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |