Avaktiverad 2025-01-31
Inlagd: 2017-10-12
RSK-nr enhet: ST
GBG Nordic³ Kommod med tvättställ 60cm, Light Wood. Komplett möbelpaket med skåp och tvättställ. Tvättställ i hygieniskt, hållbart och tätsintrat sanitetsporslin. Handtag ingår. Dörrar med Soft Close för mjuk stängning. Skåp och luckor i högglansig vit lack. Öppning i skåpet för avlopp mot golv. Skåp levereras monterat.
GBG Nordic³ Kommod med tvättställ 60cm, Light Wood. Komplett möbelpaket med skåp och tvättställ. Tvättställ i hygieniskt, hållbart och tätsintrat sanitetsporslin. Handtag ingår. Dörrar med Soft Close för mjuk stängning. Skåp och luckor i högglansig vit lack. Öppning i skåpet för avlopp mot golv. Skåp levereras monterat.
| RSK-nummer | 8906868 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | GB71B032E9WB |
| GTIN | 7391530066738 |
| Produkt | Tvättställsskåpspaket |
| Produktnamn | Nordic³ |
| Dimension | - |
| Storlek | 600x420x650mm (BxDxH) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | - |
| Utförande | underskåp och tvättställ |
|---|---|
| Färg | ljust trä |
| Ytbehandling | melamin |
| Material | spånskiva |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | GB71B032E9WB |
|---|
| GTIN | 7391530066738 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Monteringsmetod | Vägg |
|---|---|
| Med bänkskiva/överdel | Nej |
| Med tvättställ | Ja |
| Antal bassänger | 1 |
| Placering på tvättställ | Mitten |
| Tvättställsmodell | Integrerad |
| Höjd | 650 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Djup | 420 mm |
| Antal dörrar totalt | 2 |
| Antal dörrar vänsteröppnade | 1 |
| Antal dörrar högeröppnade | 1 |
| Material stomme | Spånskiva |
| Material front | Spånskiva |
| Färg stomme | Björk |
| Färg front | Björk |
| Med handtag | Ja |
| Mjukstängningssystem | Ja |
| Med push-to-open-funktion | Nej |
| Med kran/blandare | Nej |
| Med bottenventil | Nej |
| Med vattenlås | Nej |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 1090 | ||
| Bredd (mm) | 781 | ||
| Höjd (mm) | 832 | ||
| Vikt (kg) | 27,4 | ||
| Monteringsanvisning | |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Monteringsanvisning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/MONT/MONT_1_8906868.pdf |
|---|---|
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_1_8906868.pdf |
| Prestandadeklaration (DOP) | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/CEDKL/CEDKL_1_7454322.pdf |
| RSK-nummer | 8906868 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | GB71B032E9WB |
| GTIN | 7391530066738 |
| Produkt | Tvättställsskåpspaket |
| Produktnamn | Nordic³ |
| Dimension | - |
| Storlek | 600x420x650mm (BxDxH) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | - |
| Utförande | underskåp och tvättställ |
|---|---|
| Färg | ljust trä |
| Ytbehandling | melamin |
| Material | spånskiva |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | GB71B032E9WB |
|---|
| GTIN | 7391530066738 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Monteringsmetod | Vägg |
|---|---|
| Med bänkskiva/överdel | Nej |
| Med tvättställ | Ja |
| Antal bassänger | 1 |
| Placering på tvättställ | Mitten |
| Tvättställsmodell | Integrerad |
| Höjd | 650 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Djup | 420 mm |
| Antal dörrar totalt | 2 |
| Antal dörrar vänsteröppnade | 1 |
| Antal dörrar högeröppnade | 1 |
| Material stomme | Spånskiva |
| Material front | Spånskiva |
| Färg stomme | Björk |
| Färg front | Björk |
| Med handtag | Ja |
| Mjukstängningssystem | Ja |
| Med push-to-open-funktion | Nej |
| Med kran/blandare | Nej |
| Med bottenventil | Nej |
| Med vattenlås | Nej |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 1090 | ||
| Bredd (mm) | 781 | ||
| Höjd (mm) | 832 | ||
| Vikt (kg) | 27,4 | ||
| Monteringsanvisning | |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Monteringsanvisning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/MONT/MONT_1_8906868.pdf |
|---|---|
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_1_8906868.pdf |
| Prestandadeklaration (DOP) | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/CEDKL/CEDKL_1_7454322.pdf |