RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2007-07-05
RSK-nr enhet: ST
EASY kombinerad pappers- och avfallsbehållare i rostfritt slipad stål. För infällning i vägg. För pappersstorlek C-fold och Multifold. Utvändigt mått: 330x132x 1397 mm Volym: 18,9 liter.
EASY kombinerad pappers- och avfallsbehållare i rostfritt slipad stål. För infällning i vägg. För pappersstorlek C-fold och Multifold. Utvändigt mått: 330x132x 1397 mm Volym: 18,9 liter.
| RSK-nummer | 8761237 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | ASI9467 |
| GTIN | 4005683046693 |
| Produkt | Papper/Avfall kombination |
| Produktnamn | ASI9467 |
| Dimension | - |
| Storlek | 19L, YM:330x397x132mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | för infällning |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | - |
| Ytbehandling | slipad |
| Material | - |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | ASI9467 |
|---|
| GTIN | 4005683046693 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material | Rostfritt stål |
|---|---|
| Form | Rektangulär |
| Färg | Rostfritt stål |
| Fristående | Nej |
| Lämplig för väggmontering | Ja |
| Kan hängas i vägghållare | Nej |
| Med lös insats | Ja |
| Material insats | Rostfritt stål |
| Med lock | Nej |
| Fotmanövrerat lock | Nej |
| Knäkontrollerat lock | Nej |
| Anti-bakteriell | Nej |
| Dold fastsättning | Ja |
| Med monteringsdetaljer | Nej |
| Volym/Innehåll | 17 l |
| Höjd | 1397 mm |
| Bredd | 330 mm |
| Djup | 132 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 330 | ||
| Bredd (mm) | 110 | ||
| Höjd (mm) | 1397 | ||
| Vikt (kg) | 5 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 8761237 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | ASI9467 |
| GTIN | 4005683046693 |
| Produkt | Papper/Avfall kombination |
| Produktnamn | ASI9467 |
| Dimension | - |
| Storlek | 19L, YM:330x397x132mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | för infällning |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | - |
| Ytbehandling | slipad |
| Material | - |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | ASI9467 |
|---|
| GTIN | 4005683046693 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material | Rostfritt stål |
|---|---|
| Form | Rektangulär |
| Färg | Rostfritt stål |
| Fristående | Nej |
| Lämplig för väggmontering | Ja |
| Kan hängas i vägghållare | Nej |
| Med lös insats | Ja |
| Material insats | Rostfritt stål |
| Med lock | Nej |
| Fotmanövrerat lock | Nej |
| Knäkontrollerat lock | Nej |
| Anti-bakteriell | Nej |
| Dold fastsättning | Ja |
| Med monteringsdetaljer | Nej |
| Volym/Innehåll | 17 l |
| Höjd | 1397 mm |
| Bredd | 330 mm |
| Djup | 132 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 330 | ||
| Bredd (mm) | 110 | ||
| Höjd (mm) | 1397 | ||
| Vikt (kg) | 5 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |