Avaktiverad 2026-03-04
Ersättningsartikel saknas
RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2001-08-09
RSK-nr enhet: ST
Hygienbehållare i rostfritt stål med satin finish. Yttermått: 156x454x165 mm. Volym 6,5 liter.
Hygienbehållare i rostfritt stål med satin finish. Yttermått: 156x454x165 mm. Volym 6,5 liter.
| RSK-nummer | 8018051 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | MXA1 |
| GTIN | 7055570011652 |
| Produkt | Avfallsbehållare |
| Produktnamn | MXA1 |
| Dimension | - |
| Storlek | 6,5L, 156x454x165mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | hygienbehållare |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | rostfri |
| Ytbehandling | - |
| Material | rostfritt stål |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 21 Disk-/Tvätt-/Städutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | MXA1 |
|---|
| GTIN | 7055570011652 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material | Rostfritt stål |
|---|---|
| Form | Övrigt |
| Färg | Rostfritt stål |
| Accentfärg | Färglös |
| Fristående | Ja |
| Lämplig för väggmontering | Ja |
| Kan hängas i vägghållare | Nej |
| Med lös insats | Ja |
| Material insats | Rostfritt stål |
| Med lock | Ja |
| Fotmanövrerat lock | Nej |
| Knäkontrollerat lock | Nej |
| Anti-bakteriell | Nej |
| Dold fastsättning | Ja |
| Med monteringsdetaljer | Ja |
| Volym/Innehåll | 6,5 l |
| Höjd | 454 mm |
| Bredd | 156 mm |
| Djup | 165 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 585 | ||
| Bredd (mm) | 195 | ||
| Höjd (mm) | 200 | ||
| Vikt (kg) | 4 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 8018051 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | MXA1 |
| GTIN | 7055570011652 |
| Produkt | Avfallsbehållare |
| Produktnamn | MXA1 |
| Dimension | - |
| Storlek | 6,5L, 156x454x165mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | hygienbehållare |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | rostfri |
| Ytbehandling | - |
| Material | rostfritt stål |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 21 Disk-/Tvätt-/Städutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | MXA1 |
|---|
| GTIN | 7055570011652 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material | Rostfritt stål |
|---|---|
| Form | Övrigt |
| Färg | Rostfritt stål |
| Accentfärg | Färglös |
| Fristående | Ja |
| Lämplig för väggmontering | Ja |
| Kan hängas i vägghållare | Nej |
| Med lös insats | Ja |
| Material insats | Rostfritt stål |
| Med lock | Ja |
| Fotmanövrerat lock | Nej |
| Knäkontrollerat lock | Nej |
| Anti-bakteriell | Nej |
| Dold fastsättning | Ja |
| Med monteringsdetaljer | Ja |
| Volym/Innehåll | 6,5 l |
| Höjd | 454 mm |
| Bredd | 156 mm |
| Djup | 165 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 585 | ||
| Bredd (mm) | 195 | ||
| Höjd (mm) | 200 | ||
| Vikt (kg) | 4 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |