RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2024-07-04
RSK-nr enhet: ST
Pressalit Public Premium Inbyggnadsmodul med pappersdispenser, tvålpump med sensor och papperskorg 11 l, polerat stål
Pressalit Public Premium Inbyggnadsmodul med pappersdispenser, tvålpump med sensor och papperskorg 11 l, polerat stål
| RSK-nummer | 8920362 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | PX10320 |
| GTIN | 5708590392103 |
| Produkt | Inbyggnadsmodul |
| Produktnamn | Public Premium |
| Dimension | 298x1348x120mm |
| Storlek | 11 l |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | sensor |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | stål |
| Ytbehandling | polerat |
| Material | stål |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | https://pressalit.com/sv-se/badrumstillbehoer/inbyggd-modul/pressalit-public-premium-inbyggnadsmodul-med-/p-px10320/ |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | PX10320 |
|---|
| GTIN | 5708590392103 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | https://pressalit.com/sv-se/badrumstillbehoer/inbyggd-modul/pressalit-public-premium-inbyggnadsmodul-med-/p-px10320/ |
|---|
| Tillämpning | Tvättställ |
|---|---|
| Modell/Utförande | Inbyggd/Infälld |
| Med inbyggd ram | Nej |
| Material front | Rostfritt stål |
| Färg | Rostfritt stål |
| Längd | 298 mm |
| Bredd | 120 mm |
| Höjd | 1348 mm |
| Med toalettpappershållare | Nej |
| Med extra toalettpappershållare | Nej |
| Med WC-borste | Nej |
| Med hållare för hårtork | Nej |
| Med medicinskåp | Nej |
| Med belysning | Nej |
| Med ljusströmbrytare | Nej |
| Med vägguttag | Nej |
| Med hållare för pappershanddukar | Nej |
| Med soptunna | Ja |
| Med radio | Nej |
| Med lås | Ja |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 5708590392103 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 122 | ||
| Bredd (mm) | 300 | ||
| Höjd (mm) | 1350 | ||
| Vikt (kg) | 14,8 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 8920362 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | PX10320 |
| GTIN | 5708590392103 |
| Produkt | Inbyggnadsmodul |
| Produktnamn | Public Premium |
| Dimension | 298x1348x120mm |
| Storlek | 11 l |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | sensor |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | stål |
| Ytbehandling | polerat |
| Material | stål |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | https://pressalit.com/sv-se/badrumstillbehoer/inbyggd-modul/pressalit-public-premium-inbyggnadsmodul-med-/p-px10320/ |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | PX10320 |
|---|
| GTIN | 5708590392103 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | https://pressalit.com/sv-se/badrumstillbehoer/inbyggd-modul/pressalit-public-premium-inbyggnadsmodul-med-/p-px10320/ |
|---|
| Tillämpning | Tvättställ |
|---|---|
| Modell/Utförande | Inbyggd/Infälld |
| Med inbyggd ram | Nej |
| Material front | Rostfritt stål |
| Färg | Rostfritt stål |
| Längd | 298 mm |
| Bredd | 120 mm |
| Höjd | 1348 mm |
| Med toalettpappershållare | Nej |
| Med extra toalettpappershållare | Nej |
| Med WC-borste | Nej |
| Med hållare för hårtork | Nej |
| Med medicinskåp | Nej |
| Med belysning | Nej |
| Med ljusströmbrytare | Nej |
| Med vägguttag | Nej |
| Med hållare för pappershanddukar | Nej |
| Med soptunna | Ja |
| Med radio | Nej |
| Med lås | Ja |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 5708590392103 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 122 | ||
| Bredd (mm) | 300 | ||
| Höjd (mm) | 1350 | ||
| Vikt (kg) | 14,8 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |