Inlagd: 2024-04-22
RSK-nr enhet: ST
Avfallsbehållare för väggmontage, rostfritt stål, satin yta, godstjocklek 0.8 mm, rundade kanter, volym 23 liter, montering med kons ol eller direkt på väggen, levereras med rostfria skruv och plugg. Volym: ungefär 23 liter
Avfallsbehållare för väggmontage, rostfritt stål, satin yta, godstjocklek 0.8 mm, rundade kanter, volym 23 liter, montering med kons ol eller direkt på väggen, levereras med rostfria skruv och plugg. Volym: ungefär 23 liter
| RSK-nummer | 8920327 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 2000090061 |
| GTIN | 7612210067167 |
| Produkt | Avfallsbehållare |
| Produktnamn | RODX605 |
| Dimension | - |
| Storlek | 365x470x180mm (BxHxD) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | väggmontage |
| Utförande | 23L |
|---|---|
| Färg | rostfritt stål |
| Ytbehandling | borstad |
| Material | rostfritt stål |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 2000090061 |
|---|
| GTIN | 7612210067167 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Modell/Utförande | Övrigt |
|---|---|
| Antal tunnor/behållare | 1 |
| Inbyggd hörngarderob | Nej |
| Dörrinstallation | Nej |
| Utdragbar | Nej |
| Med lock | Nej |
| Färg | Grå |
| Total volym | 18 l |
| Bredd | 355 mm |
| Höjd | 460 mm |
| Djup | 168 mm |
| Diameter | 155 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 7612210067167 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | Komprimerad | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 365 | ||
| Bredd (mm) | 470 | ||
| Höjd (mm) | 180 | ||
| Vikt (kg) | 4,9 | ||
| Monteringsanvisning | |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Monteringsanvisning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/MONT/MONT_1237_8920327.pdf |
|---|---|
| RSK-nummer | 8920327 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 2000090061 |
| GTIN | 7612210067167 |
| Produkt | Avfallsbehållare |
| Produktnamn | RODX605 |
| Dimension | - |
| Storlek | 365x470x180mm (BxHxD) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | väggmontage |
| Utförande | 23L |
|---|---|
| Färg | rostfritt stål |
| Ytbehandling | borstad |
| Material | rostfritt stål |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 2000090061 |
|---|
| GTIN | 7612210067167 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Modell/Utförande | Övrigt |
|---|---|
| Antal tunnor/behållare | 1 |
| Inbyggd hörngarderob | Nej |
| Dörrinstallation | Nej |
| Utdragbar | Nej |
| Med lock | Nej |
| Färg | Grå |
| Total volym | 18 l |
| Bredd | 355 mm |
| Höjd | 460 mm |
| Djup | 168 mm |
| Diameter | 155 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 7612210067167 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | Komprimerad | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 365 | ||
| Bredd (mm) | 470 | ||
| Höjd (mm) | 180 | ||
| Vikt (kg) | 4,9 | ||
| Monteringsanvisning | |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Monteringsanvisning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/MONT/MONT_1237_8920327.pdf |
|---|---|