Inlagd: 2024-04-22
RSK-nr enhet: ST
Sanitetsbehållare för dambindor och mindre avfall för väggmontage, rostfritt stål, satin yta, godstjocklek 0.8 mm, vikt front, volym 3.7 liter, urtagbar plastbehållare, levereras med rostfria skruv och plugg.
Sanitetsbehållare för dambindor och mindre avfall för väggmontage, rostfritt stål, satin yta, godstjocklek 0.8 mm, vikt front, volym 3.7 liter, urtagbar plastbehållare, levereras med rostfria skruv och plugg.
| RSK-nummer | 8920328 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 2000090063 |
| GTIN | 7612210067334 |
| Produkt | Sanitetsbehållare |
| Produktnamn | RODX611 |
| Dimension | - |
| Storlek | 315x217x175mm (BxHxD) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | väggmontage |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | rostfritt stål |
| Ytbehandling | borstad |
| Material | rostfritt stål |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 2000090063 |
|---|
| GTIN | 7612210067334 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material | Rostfritt stål |
|---|---|
| Form | Rektangulär |
| Färg | Rostfritt stål |
| Accentfärg | Grå |
| Fristående | Ja |
| Lämplig för väggmontering | Ja |
| Kan hängas i vägghållare | Ja |
| Med lös insats | Nej |
| Material insats | Rostfritt stål |
| Med lock | Ja |
| Fotmanövrerat lock | Nej |
| Knäkontrollerat lock | Nej |
| Anti-bakteriell | Nej |
| Dold fastsättning | Ja |
| Med monteringsdetaljer | Ja |
| Volym/Innehåll | 3,7 l |
| Höjd | 295 mm |
| Bredd | 200 mm |
| Diameter | 131 mm |
| Djup | 165 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 7612210067334 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | Komprimerad | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 315 | ||
| Bredd (mm) | 217 | ||
| Höjd (mm) | 175 | ||
| Vikt (kg) | 2,61 | ||
| Monteringsanvisning | |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Monteringsanvisning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/MONT/MONT_1237_8920328.pdf |
|---|---|
| RSK-nummer | 8920328 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 2000090063 |
| GTIN | 7612210067334 |
| Produkt | Sanitetsbehållare |
| Produktnamn | RODX611 |
| Dimension | - |
| Storlek | 315x217x175mm (BxHxD) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | väggmontage |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | rostfritt stål |
| Ytbehandling | borstad |
| Material | rostfritt stål |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 2000090063 |
|---|
| GTIN | 7612210067334 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material | Rostfritt stål |
|---|---|
| Form | Rektangulär |
| Färg | Rostfritt stål |
| Accentfärg | Grå |
| Fristående | Ja |
| Lämplig för väggmontering | Ja |
| Kan hängas i vägghållare | Ja |
| Med lös insats | Nej |
| Material insats | Rostfritt stål |
| Med lock | Ja |
| Fotmanövrerat lock | Nej |
| Knäkontrollerat lock | Nej |
| Anti-bakteriell | Nej |
| Dold fastsättning | Ja |
| Med monteringsdetaljer | Ja |
| Volym/Innehåll | 3,7 l |
| Höjd | 295 mm |
| Bredd | 200 mm |
| Diameter | 131 mm |
| Djup | 165 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 7612210067334 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | Komprimerad | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 315 | ||
| Bredd (mm) | 217 | ||
| Höjd (mm) | 175 | ||
| Vikt (kg) | 2,61 | ||
| Monteringsanvisning | |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Monteringsanvisning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/MONT/MONT_1237_8920328.pdf |
|---|---|