RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2020-02-17
RSK-nr enhet: ST
GROHE Blue Avfallssorteringssystem 30 cm - 15 l / 15 l installationstyp: Golvmonterad, bakom svängdörr, teknik: fullständig förlängning, manövrering: manuell teleskop, separation: dubbel, 2 x 15 l, skåpets bredd: 30 cm och bredare, kompatibel med GROHE Blue Home och GROHE Red M och L size
GROHE Blue Avfallssorteringssystem 30 cm - 15 l / 15 l installationstyp: Golvmonterad, bakom svängdörr, teknik: fullständig förlängning, manövrering: manuell teleskop, separation: dubbel, 2 x 15 l, skåpets bredd: 30 cm och bredare, kompatibel med GROHE Blue Home och GROHE Red M och L size
| RSK-nummer | 8080928 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 40855000 |
| GTIN | 4005176356452 |
| Produkt | Soptunna |
| Produktnamn | Soptunna 30cm, 2x15L |
| Dimension | 2x15L |
| Storlek | 30cm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | golvmonterad |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | grå |
| Ytbehandling | - |
| Material | Plast |
| Standard | - |
| Övrig info | för GROHE Blue Home/GROHE Red |
| Tillverkarens produktsida | https://www.grohe.se/sv_se/product/40855000 |
| RSK flik | 21 Disk-/Tvätt-/Städutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 40855000 |
|---|
| GTIN | 4005176356452 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | https://www.grohe.se/sv_se/product/40855000 |
|---|
| Modell/Utförande | Avfallssorteringssystem |
|---|---|
| Inbyggnad under diskbänk | Ja |
| Inbyggd hörngarderob | Ja |
| Dörrinstallation | Nej |
| Utdragbar | Ja |
| Med lock | Ja |
| Färg | Övrigt |
| Total volym | 30 l |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 4005176356452 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 510 | ||
| Bredd (mm) | 490 | ||
| Höjd (mm) | 310 | ||
| Vikt (kg) | 5,425 | ||
Mellan |
|||
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 4005176734533 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | 600 | ||
| Bredd (mm) | 400 | ||
| Höjd (mm) | 410 | ||
| Vikt (kg) | 6,425 | ||
Topp |
|||
| Antal i FP | 8 | ||
| GTIN FP | 4005176734540 | ||
| Förpackningstyp | Pall | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | 1200 | ||
| Bredd (mm) | 800 | ||
| Höjd (mm) | 970 | ||
| Vikt (kg) | 71,4 | ||
| Monteringsanvisning | |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Monteringsanvisning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/MONT/MONT_613_8080928.pdf |
|---|---|
| RSK-nummer | 8080928 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 40855000 |
| GTIN | 4005176356452 |
| Produkt | Soptunna |
| Produktnamn | Soptunna 30cm, 2x15L |
| Dimension | 2x15L |
| Storlek | 30cm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | golvmonterad |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | grå |
| Ytbehandling | - |
| Material | Plast |
| Standard | - |
| Övrig info | för GROHE Blue Home/GROHE Red |
| Tillverkarens produktsida | https://www.grohe.se/sv_se/product/40855000 |
| RSK flik | 21 Disk-/Tvätt-/Städutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 40855000 |
|---|
| GTIN | 4005176356452 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | https://www.grohe.se/sv_se/product/40855000 |
|---|
| Modell/Utförande | Avfallssorteringssystem |
|---|---|
| Inbyggnad under diskbänk | Ja |
| Inbyggd hörngarderob | Ja |
| Dörrinstallation | Nej |
| Utdragbar | Ja |
| Med lock | Ja |
| Färg | Övrigt |
| Total volym | 30 l |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 4005176356452 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 510 | ||
| Bredd (mm) | 490 | ||
| Höjd (mm) | 310 | ||
| Vikt (kg) | 5,425 | ||
Mellan |
|||
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 4005176734533 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | 600 | ||
| Bredd (mm) | 400 | ||
| Höjd (mm) | 410 | ||
| Vikt (kg) | 6,425 | ||
Topp |
|||
| Antal i FP | 8 | ||
| GTIN FP | 4005176734540 | ||
| Förpackningstyp | Pall | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | 1200 | ||
| Bredd (mm) | 800 | ||
| Höjd (mm) | 970 | ||
| Vikt (kg) | 71,4 | ||
| Monteringsanvisning | |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Monteringsanvisning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/MONT/MONT_613_8080928.pdf |
|---|---|