RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2021-12-07
RSK-nr enhet: ST
Pressalit Style Toaletthink, matt svart
Pressalit Style Toaletthink, matt svart
| RSK-nummer | 8900161 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | PR40950 |
| GTIN | 5708590375380 |
| Produkt | Vägghink |
| Produktnamn | Vägghink |
| Dimension | - |
| Storlek | - |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | vägghängd |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | matt svart |
| Ytbehandling | - |
| Material | stål/ABS |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | https://pressalit.com/sv-se/badrumstillbehoer/toaletthink/pressalit-style-toaletthink-matt-svart/p-pr40950/ |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | PR40950 |
|---|
| GTIN | 5708590375380 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | https://pressalit.com/sv-se/badrumstillbehoer/toaletthink/pressalit-style-toaletthink-matt-svart/p-pr40950/ |
|---|
| Material | Plast |
|---|---|
| Form | Övrigt |
| Färg | Övrigt |
| Accentfärg | Svart |
| Fristående | Ja |
| Lämplig för väggmontering | Ja |
| Kan hängas i vägghållare | Ja |
| Med lös insats | Ja |
| Material insats | Plast |
| Med lock | Ja |
| Fotmanövrerat lock | Nej |
| Knäkontrollerat lock | Nej |
| Anti-bakteriell | Nej |
| Dold fastsättning | Ja |
| Med monteringsdetaljer | Nej |
| Volym/Innehåll | 5 l |
| Höjd | 280 mm |
| Bredd | 154 mm |
| Djup | 275 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 5708590375380 | ||
| Förpackningstyp | Blisterförpackning | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 190 | ||
| Bredd (mm) | 310 | ||
| Höjd (mm) | 300 | ||
| Vikt (kg) | 2 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 8900161 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | PR40950 |
| GTIN | 5708590375380 |
| Produkt | Vägghink |
| Produktnamn | Vägghink |
| Dimension | - |
| Storlek | - |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | vägghängd |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | matt svart |
| Ytbehandling | - |
| Material | stål/ABS |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | https://pressalit.com/sv-se/badrumstillbehoer/toaletthink/pressalit-style-toaletthink-matt-svart/p-pr40950/ |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | PR40950 |
|---|
| GTIN | 5708590375380 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | https://pressalit.com/sv-se/badrumstillbehoer/toaletthink/pressalit-style-toaletthink-matt-svart/p-pr40950/ |
|---|
| Material | Plast |
|---|---|
| Form | Övrigt |
| Färg | Övrigt |
| Accentfärg | Svart |
| Fristående | Ja |
| Lämplig för väggmontering | Ja |
| Kan hängas i vägghållare | Ja |
| Med lös insats | Ja |
| Material insats | Plast |
| Med lock | Ja |
| Fotmanövrerat lock | Nej |
| Knäkontrollerat lock | Nej |
| Anti-bakteriell | Nej |
| Dold fastsättning | Ja |
| Med monteringsdetaljer | Nej |
| Volym/Innehåll | 5 l |
| Höjd | 280 mm |
| Bredd | 154 mm |
| Djup | 275 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 5708590375380 | ||
| Förpackningstyp | Blisterförpackning | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 190 | ||
| Bredd (mm) | 310 | ||
| Höjd (mm) | 300 | ||
| Vikt (kg) | 2 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |