RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2026-02-17
RSK-nr enhet: ST
Varje produkt i Knud Holscher-kollektionen är tillverkat i AISI 316-stål. AISI 316 är ett syrafast, rostfritt stål av marin kvalitet – ett robust, rått och hållbart material som vi har fullt förtroende för när det gäller styrka och motståndskraft.
Varje produkt i Knud Holscher-kollektionen är tillverkat i AISI 316-stål. AISI 316 är ett syrafast, rostfritt stål av marin kvalitet – ett robust, rått och hållbart material som vi har fullt förtroende för när det gäller styrka och motståndskraft.
| RSK-nummer | 8920737 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 145605P3002 |
| GTIN | 5706847820065 |
| Produkt | Klädkrok |
| Produktnamn | Klädkrok med pinne |
| Dimension | 30x28x36mm |
| Storlek | Ø32mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | - |
| Utförande | väggmonterad, med pinne |
|---|---|
| Färg | mässing |
| Ytbehandling | borstad |
| Material | rostfritt stål |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | https://dline.dk/produkter/global/knud-holscher-collection-coat-hook-w-pin-pvd-brass/#145605P3002 |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 145605P3002 |
|---|
| GTIN | 5706847820065 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | https://dline.dk/produkter/global/knud-holscher-collection-coat-hook-w-pin-pvd-brass/#145605P3002 |
|---|
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_1247_8920737.pdf |
|---|---|
| RSK-nummer | 8920737 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 145605P3002 |
| GTIN | 5706847820065 |
| Produkt | Klädkrok |
| Produktnamn | Klädkrok med pinne |
| Dimension | 30x28x36mm |
| Storlek | Ø32mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | - |
| Utförande | väggmonterad, med pinne |
|---|---|
| Färg | mässing |
| Ytbehandling | borstad |
| Material | rostfritt stål |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | https://dline.dk/produkter/global/knud-holscher-collection-coat-hook-w-pin-pvd-brass/#145605P3002 |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 145605P3002 |
|---|
| GTIN | 5706847820065 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | https://dline.dk/produkter/global/knud-holscher-collection-coat-hook-w-pin-pvd-brass/#145605P3002 |
|---|
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_1247_8920737.pdf |
|---|---|