Inlagd: 2024-04-22
RSK-nr enhet: ST
Krok för väggmontage, rostfritt stål, satin yta, 18 mm rördiameter, borrat hål i botten för fixering, levereras med rostfria skruv och plugg.
Krok för väggmontage, rostfritt stål, satin yta, 18 mm rördiameter, borrat hål i botten för fixering, levereras med rostfria skruv och plugg.
| RSK-nummer | 8920314 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 2000057979 |
| GTIN | 7612210051760 |
| Produkt | Krok |
| Produktnamn | STRX692 Krok |
| Dimension | - |
| Storlek | 18x38x60mm (BxHxD) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | - |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | rostfritt stål |
| Ytbehandling | borstad |
| Material | rostfritt stål |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 24 Sanitetsarmatur/-utrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 2000057979 |
|---|
| GTIN | 7612210051760 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Profilform | Rund |
|---|---|
| Material | Rostfritt stål |
| Ytskydd | Obehandlad |
| Ytbehandling | Borstad |
| Färg | Rostfritt stål |
| Accentfärg | Rostfritt stål |
| Vridbar | Nej |
| Antal krokar | 1 |
| Med dörrstoppsfunktion | Nej |
| Skruvad montering | Ja |
| Limmad montering | Nej |
| Självhäftande montering | Nej |
| Dold fastsättning | Ja |
| Med monteringsdetaljer | Ja |
| Utförande täckbricka/-rosett | Rund |
| Längd | 60 mm |
| Djup | 18 mm |
| Höjd | 38 mm |
| Anti-bakteriell | Nej |
| Självmordssäkrad | Nej |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 7612210051760 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | Komprimerad | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 600 | ||
| Bredd (mm) | 700 | ||
| Höjd (mm) | 250 | ||
| Vikt (kg) | 0,14 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_1237_8920314.pdf |
|---|---|
| RSK-nummer | 8920314 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 2000057979 |
| GTIN | 7612210051760 |
| Produkt | Krok |
| Produktnamn | STRX692 Krok |
| Dimension | - |
| Storlek | 18x38x60mm (BxHxD) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | - |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | rostfritt stål |
| Ytbehandling | borstad |
| Material | rostfritt stål |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 24 Sanitetsarmatur/-utrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 2000057979 |
|---|
| GTIN | 7612210051760 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Profilform | Rund |
|---|---|
| Material | Rostfritt stål |
| Ytskydd | Obehandlad |
| Ytbehandling | Borstad |
| Färg | Rostfritt stål |
| Accentfärg | Rostfritt stål |
| Vridbar | Nej |
| Antal krokar | 1 |
| Med dörrstoppsfunktion | Nej |
| Skruvad montering | Ja |
| Limmad montering | Nej |
| Självhäftande montering | Nej |
| Dold fastsättning | Ja |
| Med monteringsdetaljer | Ja |
| Utförande täckbricka/-rosett | Rund |
| Längd | 60 mm |
| Djup | 18 mm |
| Höjd | 38 mm |
| Anti-bakteriell | Nej |
| Självmordssäkrad | Nej |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 7612210051760 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | Komprimerad | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 600 | ||
| Bredd (mm) | 700 | ||
| Höjd (mm) | 250 | ||
| Vikt (kg) | 0,14 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_1237_8920314.pdf |
|---|---|