RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2015-05-20
RSK-nr enhet: ST
Handdukstång för montering under Vero tvättställ
Handdukstång för montering under Vero tvättställ
| RSK-nummer | 8980893 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 0030371000 |
| GTIN | 4021534344329 |
| Produkt | Handduksstång |
| Produktnamn | Vero |
| Dimension | - |
| Storlek | 550x64x71mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | för montering under tvättställ |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | krom |
| Ytbehandling | förkromad |
| Material | mässing |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | http://www.duravit.se/website/homepage/produkter/produkter/serier/vero.se-sv.html?p=94105# |
| RSK flik | 19 Tvättställ/Dricksfontäner |
| Tillverkarens artikelnummer | 0030371000 |
|---|
| GTIN | 4021534344329 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | http://www.duravit.se/website/homepage/produkter/produkter/serier/vero.se-sv.html?p=94105# |
|---|
| Ytskydd | Förkromad |
|---|---|
| Ytbehandling | Polerad/Putsad |
| Med utbytbart skyddshuv/fäste | Nej |
| Färg | Krom |
| Antal handdukar | 1 |
| Antal våningar | 1 |
| Med tvättlapphållare | Nej |
| Utdragbar | Nej |
| Monteringsmetod | Vägg |
| Med monteringsdetaljer | Ja |
| Längd | 550 mm |
| Höjd | 71 mm |
| Djup | 64 mm |
| Diameter | 0 mm |
| Anti-bakteriell | Nej |
| Självmordssäkrad | Nej |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 550 | ||
| Bredd (mm) | 71 | ||
| Höjd (mm) | 64 | ||
| Vikt (kg) | 0,45 | ||
Mellan |
|||
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Pall | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | |||
| Bredd (mm) | |||
| Höjd (mm) | |||
| Vikt (kg) | |||
| Monteringsanvisning | |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Monteringsanvisning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/MONT/MONT_784_8980896.pdf |
|---|---|
| Drift & Skötsel | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/DOS/DOS_784_8032560.pdf |
| RSK-nummer | 8980893 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 0030371000 |
| GTIN | 4021534344329 |
| Produkt | Handduksstång |
| Produktnamn | Vero |
| Dimension | - |
| Storlek | 550x64x71mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | för montering under tvättställ |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | krom |
| Ytbehandling | förkromad |
| Material | mässing |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | http://www.duravit.se/website/homepage/produkter/produkter/serier/vero.se-sv.html?p=94105# |
| RSK flik | 19 Tvättställ/Dricksfontäner |
| Tillverkarens artikelnummer | 0030371000 |
|---|
| GTIN | 4021534344329 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | http://www.duravit.se/website/homepage/produkter/produkter/serier/vero.se-sv.html?p=94105# |
|---|
| Ytskydd | Förkromad |
|---|---|
| Ytbehandling | Polerad/Putsad |
| Med utbytbart skyddshuv/fäste | Nej |
| Färg | Krom |
| Antal handdukar | 1 |
| Antal våningar | 1 |
| Med tvättlapphållare | Nej |
| Utdragbar | Nej |
| Monteringsmetod | Vägg |
| Med monteringsdetaljer | Ja |
| Längd | 550 mm |
| Höjd | 71 mm |
| Djup | 64 mm |
| Diameter | 0 mm |
| Anti-bakteriell | Nej |
| Självmordssäkrad | Nej |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 550 | ||
| Bredd (mm) | 71 | ||
| Höjd (mm) | 64 | ||
| Vikt (kg) | 0,45 | ||
Mellan |
|||
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Pall | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | |||
| Bredd (mm) | |||
| Höjd (mm) | |||
| Vikt (kg) | |||
| Monteringsanvisning | |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Monteringsanvisning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/MONT/MONT_784_8980896.pdf |
|---|---|
| Drift & Skötsel | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/DOS/DOS_784_8032560.pdf |