RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2007-07-05
RSK-nr enhet: ST
EASY Toalettrullhållare i rostfritt slipat stål. För montering på vägg. För 2 toalettrullar max Ø 135mm. Utvändigt mått: 152x302x165 mm.
EASY Toalettrullhållare i rostfritt slipat stål. För montering på vägg. För 2 toalettrullar max Ø 135mm. Utvändigt mått: 152x302x165 mm.
| RSK-nummer | 8761233 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | ASI0030 |
| GTIN | 4005683042848 |
| Produkt | Toalettrullshållare |
| Produktnamn | ASI0030 |
| Dimension | - |
| Storlek | 152x302x165mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | för två rullar, max Ø 135mm |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | - |
| Ytbehandling | - |
| Material | - |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | ASI0030 |
|---|
| GTIN | 4005683042848 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material | Rostfritt stål |
|---|---|
| Ytskydd | Obehandlad |
| Profil | Ingen |
| Utförande täckbricka/-rosett | Rektangulär |
| Färg | Rostfritt stål |
| Accentfärg | Övrigt |
| Transparent | Nej |
| Med klaff | Nej |
| Med extra toalettpappershållare | Nej |
| Dubbelt toalettpappershållare | Ja |
| Sluten version | Nej |
| Skruvad montering | Ja |
| Limmad montering | Nej |
| Självhäftande montering | Nej |
| Dold fastsättning | Ja |
| Med monteringsdetaljer | Nej |
| Längd | 152 mm |
| Höjd | 302 mm |
| Djup | 165 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 152 | ||
| Bredd (mm) | 165 | ||
| Höjd (mm) | 305 | ||
| Vikt (kg) | 5 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 8761233 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | ASI0030 |
| GTIN | 4005683042848 |
| Produkt | Toalettrullshållare |
| Produktnamn | ASI0030 |
| Dimension | - |
| Storlek | 152x302x165mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | för två rullar, max Ø 135mm |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | - |
| Ytbehandling | - |
| Material | - |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | ASI0030 |
|---|
| GTIN | 4005683042848 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material | Rostfritt stål |
|---|---|
| Ytskydd | Obehandlad |
| Profil | Ingen |
| Utförande täckbricka/-rosett | Rektangulär |
| Färg | Rostfritt stål |
| Accentfärg | Övrigt |
| Transparent | Nej |
| Med klaff | Nej |
| Med extra toalettpappershållare | Nej |
| Dubbelt toalettpappershållare | Ja |
| Sluten version | Nej |
| Skruvad montering | Ja |
| Limmad montering | Nej |
| Självhäftande montering | Nej |
| Dold fastsättning | Ja |
| Med monteringsdetaljer | Nej |
| Längd | 152 mm |
| Höjd | 302 mm |
| Djup | 165 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 152 | ||
| Bredd (mm) | 165 | ||
| Höjd (mm) | 305 | ||
| Vikt (kg) | 5 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |