Inlagd: 2024-04-22
RSK-nr enhet: ST
Stor toalettrullshållare för väggmontage, rostfritt stål, satin yta, godstjocklek 0.9 mm, stängt runt hölje med inspektionsfönster, papper rivs över två tandade rivkanter, låst med genomgående insexskruv, för en rulle med max O 350 mm, levereras med rostfria skruv och plugg.
Stor toalettrullshållare för väggmontage, rostfritt stål, satin yta, godstjocklek 0.9 mm, stängt runt hölje med inspektionsfönster, papper rivs över två tandade rivkanter, låst med genomgående insexskruv, för en rulle med max O 350 mm, levereras med rostfria skruv och plugg.
| RSK-nummer | 8920326 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 2000057141 |
| GTIN | 7612210015175 |
| Produkt | Toalettrullehållare |
| Produktnamn | CHRX670 |
| Dimension | - |
| Storlek | 415x410x135mm (BxHxD) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | väggmontage |
| Utförande | med skruv och plugg |
|---|---|
| Färg | rostfritt stål |
| Ytbehandling | borstad |
| Material | rostfritt stål |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 2000057141 |
|---|
| GTIN | 7612210015175 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material | Rostfritt stål |
|---|---|
| Ytskydd | Obehandlad |
| Ytbehandling | Borstad |
| Profil | Övrigt |
| Färg | Rostfritt stål |
| Accentfärg | Svart |
| Transparent | Nej |
| Med klaff | Ja |
| Med extra toalettpappershållare | Nej |
| Dubbelt toalettpappershållare | Nej |
| Sluten version | Ja |
| Skruvad montering | Ja |
| Limmad montering | Nej |
| Självhäftande montering | Nej |
| Dold fastsättning | Ja |
| Med monteringsdetaljer | Ja |
| Längd | 369 mm |
| Höjd | 369 mm |
| Djup | 108 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 7612210015175 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | Komprimerad | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 415 | ||
| Bredd (mm) | 410 | ||
| Höjd (mm) | 135 | ||
| Vikt (kg) | 2,42 | ||
| Monteringsanvisning | |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Monteringsanvisning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/MONT/MONT_1237_8920326.pdf |
|---|---|
| RSK-nummer | 8920326 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 2000057141 |
| GTIN | 7612210015175 |
| Produkt | Toalettrullehållare |
| Produktnamn | CHRX670 |
| Dimension | - |
| Storlek | 415x410x135mm (BxHxD) |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | väggmontage |
| Utförande | med skruv och plugg |
|---|---|
| Färg | rostfritt stål |
| Ytbehandling | borstad |
| Material | rostfritt stål |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 2000057141 |
|---|
| GTIN | 7612210015175 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material | Rostfritt stål |
|---|---|
| Ytskydd | Obehandlad |
| Ytbehandling | Borstad |
| Profil | Övrigt |
| Färg | Rostfritt stål |
| Accentfärg | Svart |
| Transparent | Nej |
| Med klaff | Ja |
| Med extra toalettpappershållare | Nej |
| Dubbelt toalettpappershållare | Nej |
| Sluten version | Ja |
| Skruvad montering | Ja |
| Limmad montering | Nej |
| Självhäftande montering | Nej |
| Dold fastsättning | Ja |
| Med monteringsdetaljer | Ja |
| Längd | 369 mm |
| Höjd | 369 mm |
| Djup | 108 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 7612210015175 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | Komprimerad | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 415 | ||
| Bredd (mm) | 410 | ||
| Höjd (mm) | 135 | ||
| Vikt (kg) | 2,42 | ||
| Monteringsanvisning | |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Monteringsanvisning | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/MONT/MONT_1237_8920326.pdf |
|---|---|