RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2007-03-07
RSK-nr enhet: ST
ICON toalettrullhållare i rostfritt slipat stål. För storrulle, max Ø270 mm. Utvändigt mått: 300x300x120 mm
ICON toalettrullhållare i rostfritt slipat stål. För storrulle, max Ø270 mm. Utvändigt mått: 300x300x120 mm
| RSK-nummer | 8761201 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | ICT4 |
| GTIN | 7055570014875 |
| Produkt | Toalettpappersbehållare |
| Produktnamn | ICT4 |
| Dimension | - |
| Storlek | 300x300x120mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | för stor rulle, max Ø270mm |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | rostfri |
| Ytbehandling | - |
| Material | rostfritt stål |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | ICT4 |
|---|
| GTIN | 7055570014875 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material | Rostfritt stål |
|---|---|
| Ytskydd | Obehandlad |
| Profil | Ingen |
| Utförande täckbricka/-rosett | Rektangulär |
| Färg | Rostfritt stål |
| Accentfärg | Rostfritt stål |
| Transparent | Nej |
| Antal rullar | 1 |
| Lämplig för väggmontering | Ja |
| Fristående | Nej |
| Skruvad montering | Ja |
| Limmad montering | Nej |
| Självhäftande montering | Nej |
| Dold fastsättning | Ja |
| Med monteringsdetaljer | Nej |
| Höjd | 300 mm |
| Bredd | 300 mm |
| Djup | 120 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 350 | ||
| Bredd (mm) | 170 | ||
| Höjd (mm) | 350 | ||
| Vikt (kg) | 3,2 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 8761201 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | ICT4 |
| GTIN | 7055570014875 |
| Produkt | Toalettpappersbehållare |
| Produktnamn | ICT4 |
| Dimension | - |
| Storlek | 300x300x120mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | för stor rulle, max Ø270mm |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | rostfri |
| Ytbehandling | - |
| Material | rostfritt stål |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | ICT4 |
|---|
| GTIN | 7055570014875 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material | Rostfritt stål |
|---|---|
| Ytskydd | Obehandlad |
| Profil | Ingen |
| Utförande täckbricka/-rosett | Rektangulär |
| Färg | Rostfritt stål |
| Accentfärg | Rostfritt stål |
| Transparent | Nej |
| Antal rullar | 1 |
| Lämplig för väggmontering | Ja |
| Fristående | Nej |
| Skruvad montering | Ja |
| Limmad montering | Nej |
| Självhäftande montering | Nej |
| Dold fastsättning | Ja |
| Med monteringsdetaljer | Nej |
| Höjd | 300 mm |
| Bredd | 300 mm |
| Djup | 120 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 350 | ||
| Bredd (mm) | 170 | ||
| Höjd (mm) | 350 | ||
| Vikt (kg) | 3,2 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |