Inlagd: 2020-10-22
RSK-nr enhet: ST
Toalettpappershållare i Moras serie INXX. Matt vit.
Toalettpappershållare i Moras serie INXX. Matt vit.
| RSK-nummer | 8744121 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 521051.22 |
| GTIN | 7391887258787 |
| Produkt | Toalettpappershållare |
| Produktnamn | INXX |
| Dimension | - |
| Storlek | - |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | vägg, för extra pappersrulle |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | matt vit |
| Ytbehandling | lackerad |
| Material | flermaterial |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 521051.22 |
|---|
| GTIN | 7391887258787 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material | Mässing |
|---|---|
| Ytskydd | Lackerad |
| Profil | Övrigt |
| Utförande täckbricka/-rosett | Rund |
| Färg | Vit |
| Accentfärg | Vit |
| Lämplig för väggmontering | Ja |
| Fristående | Nej |
| Skruvad montering | Ja |
| Limmad montering | Nej |
| Självhäftande montering | Nej |
| Dold fastsättning | Ja |
| Med monteringsdetaljer | Ja |
| Höjd | 120 mm |
| Djup | 81 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 155 | ||
| Bredd (mm) | 145 | ||
| Höjd (mm) | 50 | ||
| Vikt (kg) | 0,497 | ||
Mellan |
|||
| Antal i FP | 20 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | |||
| Bredd (mm) | |||
| Höjd (mm) | |||
| Vikt (kg) | 9,94 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_10_8744121.pdf |
|---|---|
| REACH-informationsblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/REACH/REACH_10_8744121.pdf |
| RSK-nummer | 8744121 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 521051.22 |
| GTIN | 7391887258787 |
| Produkt | Toalettpappershållare |
| Produktnamn | INXX |
| Dimension | - |
| Storlek | - |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | vägg, för extra pappersrulle |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | matt vit |
| Ytbehandling | lackerad |
| Material | flermaterial |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 25 Badrumsutrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 521051.22 |
|---|
| GTIN | 7391887258787 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material | Mässing |
|---|---|
| Ytskydd | Lackerad |
| Profil | Övrigt |
| Utförande täckbricka/-rosett | Rund |
| Färg | Vit |
| Accentfärg | Vit |
| Lämplig för väggmontering | Ja |
| Fristående | Nej |
| Skruvad montering | Ja |
| Limmad montering | Nej |
| Självhäftande montering | Nej |
| Dold fastsättning | Ja |
| Med monteringsdetaljer | Ja |
| Höjd | 120 mm |
| Djup | 81 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 155 | ||
| Bredd (mm) | 145 | ||
| Höjd (mm) | 50 | ||
| Vikt (kg) | 0,497 | ||
Mellan |
|||
| Antal i FP | 20 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | |||
| Bredd (mm) | |||
| Höjd (mm) | |||
| Vikt (kg) | 9,94 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| Produktblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/PROD/PROD_10_8744121.pdf |
|---|---|
| REACH-informationsblad | https://www.rskdatabasen.se/infoDocs/REACH/REACH_10_8744121.pdf |