Inlagd: 2025-04-08
RSK-nr enhet: ST
Handduschset i krom. Med handdusch och 1500 mm metallslang (G1/2). Handduschen har 1 stråltyp och antikalknabbar. Dra med tummen över nabbarna för att lösgöra eventuella kalkavlagringar.
Handduschset i krom. Med handdusch och 1500 mm metallslang (G1/2). Handduschen har 1 stråltyp och antikalknabbar. Dra med tummen över nabbarna för att lösgöra eventuella kalkavlagringar.
| RSK-nummer | 8232107 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 25910 |
| GTIN | 7391551259102 |
| Produkt | Handduschset |
| Produktnamn | AquaN-Spray |
| Dimension | G1/2 |
| Storlek | Ø85mmx225mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | 1 stråltyp, antikalknabbar |
| Utförande | handdusch/slang |
|---|---|
| Färg | krom/grå |
| Ytbehandling | förkromad |
| Material | plast/metall |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 24 Sanitetsarmatur/-utrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 25910 |
|---|
| GTIN | 7391551259102 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material | Plast |
|---|---|
| Basfärg | Krom |
| Accentfärg | Övrigt |
| Anti-kalk-system | Ja |
| Inställbar stråle | Nej |
| Antal stråltyper | 1 |
| Diameter duschhuvud | 85 mm |
| Med snabbkoppling | Nej |
| Roterande anslutning | Nej |
| Med avtagbar sil | Nej |
| Frisörutförande | Nej |
| Med väggfäste | Nej |
| Ställbart väggfäste | Nej |
| Med slang | Ja |
| Längd duschslang | 1500 mm |
| Med forcerbart flödesbegränsningsstopp | Nej |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 7391551259102 | ||
| Förpackningstyp | Påse | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 45 | ||
| Bredd (mm) | 190 | ||
| Höjd (mm) | 260 | ||
| Vikt (kg) | 0,35 | ||
Mellan |
|||
| Antal i FP | 10 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | |||
| Bredd (mm) | |||
| Höjd (mm) | |||
| Vikt (kg) | |||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 8232107 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 25910 |
| GTIN | 7391551259102 |
| Produkt | Handduschset |
| Produktnamn | AquaN-Spray |
| Dimension | G1/2 |
| Storlek | Ø85mmx225mm |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | 1 stråltyp, antikalknabbar |
| Utförande | handdusch/slang |
|---|---|
| Färg | krom/grå |
| Ytbehandling | förkromad |
| Material | plast/metall |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | - |
| RSK flik | 24 Sanitetsarmatur/-utrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 25910 |
|---|
| GTIN | 7391551259102 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | - |
|---|
| Material | Plast |
|---|---|
| Basfärg | Krom |
| Accentfärg | Övrigt |
| Anti-kalk-system | Ja |
| Inställbar stråle | Nej |
| Antal stråltyper | 1 |
| Diameter duschhuvud | 85 mm |
| Med snabbkoppling | Nej |
| Roterande anslutning | Nej |
| Med avtagbar sil | Nej |
| Frisörutförande | Nej |
| Med väggfäste | Nej |
| Ställbart väggfäste | Nej |
| Med slang | Ja |
| Längd duschslang | 1500 mm |
| Med forcerbart flödesbegränsningsstopp | Nej |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 7391551259102 | ||
| Förpackningstyp | Påse | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 45 | ||
| Bredd (mm) | 190 | ||
| Höjd (mm) | 260 | ||
| Vikt (kg) | 0,35 | ||
Mellan |
|||
| Antal i FP | 10 | ||
| GTIN FP | - | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | |||
| Bredd (mm) | |||
| Höjd (mm) | |||
| Vikt (kg) | |||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |