RSK-nr enhet: ST
Inlagd: 2023-11-03
RSK-nr enhet: ST
Eurostyle, Ettgreppsblandare för badkar/dusch, Krom, Väggmontage Kraftigt metallgrepp GROHE SilkMove 35 mm keramikinsats Med temperaturbegränsare GROHE Long-Life-yta Inställbar flödesbegränsare Automatisk omkastning: badkar/dusch Perlator för verktygsfritt utbyte Duschutlopp 1/2" med integrerad backventil Dolda S-anslutningar Metalltäckbricka with shower set 1 spray (Rain) Bestående av: hand shower Tempesta 110 (27 923) maximum flow rate (at 3 bar): 8.7 l/min GROHE SmartSwitch - easily rotate the dial to enjoy your preferred spray option wall shower holder Tempesta, non-adjustable (28 605) Relexaflex-slang 1500 mm 1/2" x 1/2" (28 151)
Eurostyle, Ettgreppsblandare för badkar/dusch, Krom, Väggmontage Kraftigt metallgrepp GROHE SilkMove 35 mm keramikinsats Med temperaturbegränsare GROHE Long-Life-yta Inställbar flödesbegränsare Automatisk omkastning: badkar/dusch Perlator för verktygsfritt utbyte Duschutlopp 1/2" med integrerad backventil Dolda S-anslutningar Metalltäckbricka with shower set 1 spray (Rain) Bestående av: hand shower Tempesta 110 (27 923) maximum flow rate (at 3 bar): 8.7 l/min GROHE SmartSwitch - easily rotate the dial to enjoy your preferred spray option wall shower holder Tempesta, non-adjustable (28 605) Relexaflex-slang 1500 mm 1/2" x 1/2" (28 151)
| RSK-nummer | 8232045 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 25286003 |
| GTIN | 4005176766794 |
| Produkt | Handduschset |
| Produktnamn | Eurostyle Solid handduschset |
| Dimension | G15 |
| Storlek | - |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | - |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | krom |
| Ytbehandling | förkromad |
| Material | mässing |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | https://www.grohe.se/sv_se/product/25286003 |
| RSK flik | 24 Sanitetsarmatur/-utrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 25286003 |
|---|
| GTIN | 4005176766794 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | https://www.grohe.se/sv_se/product/25286003 |
|---|
| Material | Mässing |
|---|---|
| Basfärg | Krom |
| Accentfärg | Vit |
| Inställbar stråle | Nej |
| Antal stråltyper | 1 |
| Diameter duschhuvud | 110 mm |
| Med slang | Ja |
| Längd duschslang | 1500 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 4005176766794 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 240 | ||
| Bredd (mm) | 195 | ||
| Höjd (mm) | 110 | ||
| Vikt (kg) | 3,51 | ||
Mellan |
|||
| Antal i FP | 9 | ||
| GTIN FP | 14005176766791 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | 800 | ||
| Bredd (mm) | 600 | ||
| Höjd (mm) | 273 | ||
| Vikt (kg) | 32,59 | ||
Topp |
|||
| Antal i FP | 54 | ||
| GTIN FP | 24005176766798 | ||
| Förpackningstyp | Pall | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | 1200 | ||
| Bredd (mm) | 800 | ||
| Höjd (mm) | 970 | ||
| Vikt (kg) | 217,54 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |
| RSK-nummer | 8232045 |
|---|---|
| Tillverkarens artikelnummer | 25286003 |
| GTIN | 4005176766794 |
| Produkt | Handduschset |
| Produktnamn | Eurostyle Solid handduschset |
| Dimension | G15 |
| Storlek | - |
| Tryck/Flöde/Temp | - |
| Effekt/Eldata | - |
| Funktion | - |
| Utförande | - |
|---|---|
| Färg | krom |
| Ytbehandling | förkromad |
| Material | mässing |
| Standard | - |
| Övrig info | - |
| Tillverkarens produktsida | https://www.grohe.se/sv_se/product/25286003 |
| RSK flik | 24 Sanitetsarmatur/-utrustning |
| Tillverkarens artikelnummer | 25286003 |
|---|
| GTIN | 4005176766794 |
|---|
| Tillverkarens produktsida | https://www.grohe.se/sv_se/product/25286003 |
|---|
| Material | Mässing |
|---|---|
| Basfärg | Krom |
| Accentfärg | Vit |
| Inställbar stråle | Nej |
| Antal stråltyper | 1 |
| Diameter duschhuvud | 110 mm |
| Med slang | Ja |
| Längd duschslang | 1500 mm |
{{approval.ApprovalName}}
|
|---|
Bas |
|||
|---|---|---|---|
| Antal i FP | 1 | ||
| GTIN FP | 4005176766794 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Djup (mm) | 240 | ||
| Bredd (mm) | 195 | ||
| Höjd (mm) | 110 | ||
| Vikt (kg) | 3,51 | ||
Mellan |
|||
| Antal i FP | 9 | ||
| GTIN FP | 14005176766791 | ||
| Förpackningstyp | Låda | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | 800 | ||
| Bredd (mm) | 600 | ||
| Höjd (mm) | 273 | ||
| Vikt (kg) | 32,59 | ||
Topp |
|||
| Antal i FP | 54 | ||
| GTIN FP | 24005176766798 | ||
| Förpackningstyp | Pall | ||
| Förpackningsfunktion | - | ||
| Ingående GTIN FP | - | ||
| Palltyp | - | ||
| Antalet inneliggande GTIN FP | |||
| Djup (mm) | 1200 | ||
| Bredd (mm) | 800 | ||
| Höjd (mm) | 970 | ||
| Vikt (kg) | 217,54 | ||
| Monteringsanvisning | - |
|---|---|
| Snabbguide | - |
| Drift & Skötsel | - |
| Tillverkarens garantiåtagande | - |
| Manual | - |
| Konfigurationsanvisning | - |
| Produktblad | - |
| Sortimentskatalog | - |
| Film | - |
| Byggvarudeklaration | - |
| InstallationsBVD | - |
| Säkerhetsdatablad | - |
| Säkerhetsinstruktion | - |
| REACH-informationsblad | - |
| Certifikat | - |
| Prestandadeklaration (DOP) | - |
| EU-försäkran (DoC) | - |
| Energimärkningsetikett | - |
| Energimärkningsetikett (PNG) | - |
| Nästlad energimärkningsetikett | - |
| Produktblad energimärkning | - |
| Miljövarudeklaration ISO14025/EN15804 (EPD) | - |
| Ritning | - |
| Reservdelslista | - |
| Roterande bild | - |